Son Dakika Haberler

Dershaneler En iyi Bildiğim Konu.

Dershaneler En iyi Bildiğim Konu.
Okunma : 134 views Yorum Yap

hakan_sukurAKP’den istifa ettikten sonra sessizliğini bozan Millet Vekili Hakan Şükür, Bugün Tv de Analiz proğramı’nda yaptığı açıklamada Futboldan sonra en iyi bildiğim konu dershanelerdir diyerek Başbakana göndermelerde bulundu.

”FUTBOLDAN SONRA EN İYİ BİLDİĞİM KONU”

Şükür, programda dershanelerin kapatılması kararıyla başlayan tartışmalar hakkında da ”Dershaneler konusu benim için futboldan sonra en iyi bildiğim konu. En iyi arkadaşlarımın olduğu, 20 yıldır içinde olduğum bir konuda görüşlerimin değer bulmaması beni bu karara itti’‘ dedi.

”EMİRLE DEĞİL, ALLAH’IN İZNİYLE GELDİK”

Şükür, AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’in istifa sonrası söylediği “Emirle geldi, emirle gitti” sözüne ise “Allah’ın izniyle geldik” yanıtını verdi.

İSTİFA MEKTUBUNUN TAMAMINI YAYINLAMADI

“İstifa mektubunu kim yazdı?” sorusuna da “Ben yazdım” yanıtını veren Şükür, mektubu yazma hikayesini anlattı: “İstifa mektubunu ben yazdım ama 4.5 sayfa olarak yazdım. Önümde olan 1.5 sayfa değildi. Evdeydim, hastaydım. Eşime okudum, çok duygusal bir metin haline dönüştü. Amacını çok farklı yerlere götürebileceği için bu metnin içine koymadım. Bugün bu programa çıkma amacım da bu.”