Son Dakika Haberler

DİNAMİK KADRO, GÜÇLÜ YÖNETİM

DİNAMİK KADRO, GÜÇLÜ YÖNETİM
Okunma : 39 views Yorum Yap

nihal-12

CHP Sarıyer Kadın Kolları Yönetimini kazandığımız takdirde,

Hedeflerimiz ;

Yıllardır genelde yakalayamadığımız başarının nedenlerini sorgulayarak, her seçim sonrasında yitirdiğimiz heyecanımızı geri kazanmayı hedefleyerek kendimizi yarın seçim olacakmış gibi hazırlayacağız.

Kuracak olduğumuz güçlü ve dinamik bir ekip ile birlikte, Sarıyer genelinde yapacağımız taban çalışmalarıyla hiç vakit kaybetmeden işe koyulacağız.

İnsan odaklı, ve onlara dokunur projelerimizle, halkımızın istek ve talepleri doğrultusunda,ulaşabileceğimiz her noktaya erişmeye çalışarak onları kazanmayı hedefliyoruz.

Şiddet gören kadınlarımıza, çocuk işçiliği sömürüsüne, uyuşturucu bağımlısı gençlerimize sahip çıkarak, onlara yalnız olmadıklarını hissettirecek projelerle destek olmayı hedefliyoruz.

Sarıyer ilçemizde, üçlü işbirliği ( İlçemiz, gençlik kollarımız, belediyemiz) içinde olarak, güçlü bir yönetim tarzını getirerek, ilklerin öncüsü olmayı hedefliyoruz.

Partimizin ilke ve ahlakına yakışır bir çalışma içinde olup, eşit, toplayıcı ve bütünlüğü sağlayacak bir anlayışla, Cumhuriyet Halk Partisini 2019′ da iktidara getirmeyi hedefliyoruz.

Küçük ama kalabalık adımlarla, ekip ruhunun vermiş olduğu güçle, aydınlık ve adaletli bir ülkede yaşamanın gayesiyle, cesaretimizi yitirmeden yine ve yeniden mücadelemize devam edeceğiz. ”Amacımız gayemizin, gayemiz ülkemizin çıkar ve menfaatleri içindir.”

”Amacımız gayemizin, gayemiz ülkemizin çıkar ve menfaatleri içindir.”

Nihal Yeşilbaş CHP Sarıyer Kadın Kolları Başkan Adayı