Son Dakika Haberler

EFSANE EYÜP ODABAŞI, 5 KUŞAĞI BİRARAYA TOPLADI

EFSANE EYÜP ODABAŞI, 5 KUŞAĞI BİRARAYA TOPLADI
Okunma : 107 views Yorum Yap

EFSANE

Sarıyer Spor Kulübü Efsane Genel Kaptanı Eyüp Odabaşı, Geleneksel olarak her yıl düzenlemiş olduğu Ramazan iftarında Sarıyer Spor Kulübünde görev almış Efsane futbolcular bir araya gelerek anıları yaşadılar.

Uzun yıllar, Futbolcu, Yönetici, Antrenör olarak görev almış ve 5 jenerasyon bir araya gelerek, kulüp tarihinde her yıl yeni bir sayfa açan Sarıyer Sevdalıları yılda bir kezde olsa bir araya gelmenin mutluluğu içindeydiler.

Sarıyer Spor Kulübünde uzun yıllar kalecilik yapan Cihat Susever bir her yıl Antalyadan gelerek bir gün için Eyüp Odabaşı iftarına katılması dikkatlerden kaçmadı. “Cihat Susever, Bugün spor camiasında böyle bir beraberlik yok. Eyüp Odabaşı bunu yaşatıyor, yıllarca birlikte kamp yaptığımız arkadaşlarımız ve dostluklarımızı yaşıyoruz, artık bugünün futbolcuları kamplarda ellerinde cep telefonları ile saatlerce oynuyorlar, bizler işe yaşamı paylaşıyorduk. Bugün kamplarda kitap okuyan futbolcu görme imkanınız dahi hiç yok”,dedi.

Programın sunumunu yapan Adnan Özcan yaptı, Sami Canel her zaman olduğu gibi iftar konuşmasında gençleri ve her zaman genç kalanları kamplarda olduğu gibi çoşturdu.

İftar yemeğinde Sarıyer Spor Kulübü Basın Sözcüsü Bayram Ali Koçoğlu sofra duasını gerçekleştirdi.

Sarıyer’in Efsane Komutanlarından Emekli Orgeneral Bekir Kalyoncu, Sarıyer Spor Eski Başkanlarından İbrahim Balcı, Hayati Kaptanoğlu, 4 yıldır görevine devam eden Saffet Akkoyun katıldılar ve Eyüp Odabaşı bizler bir araya getirmesi ile camiamızın mutlu günlerinden birini yaşıyoruz. Bundan sonrada bu iftarın devam etmesi için elimizden geleni yapacağız ve yaşatacağız dediler.

Sarıyer Spor Kulübü’ne gönülden bağlı olanlar, bir dönem futbolcu olarak görev aldıkları kulüpte zaman içinde antrenör, idareci olarak görevler aldılar. Her dönem Sarıyer Spor Kulübüne sahip çıkan ve kendilerine görev kabul eden Efsaneler, Bugün yaşayan birer tarih olarak yerlerini alıyorlar.