Son Dakika Haberler

ERDOĞDU, TÜRKİYE’DE AHLAK SORUNU VAR

ERDOĞDU, TÜRKİYE’DE AHLAK SORUNU VAR
Okunma : 90 views Yorum Yap

Erdogdu

İnsanların mezhepleri ve doğuştan belirleyemediğimiz, alevi, sunni gibi elimizde olmayan bu durum ve bunu kullanılması siyasi ahlaktır, bunları bizler belirlemiyoruz.

İnsanlar kendilerini görmezler, bu yüzden gerginlikler artıyor, bugün camiyi yıkan CHP gibi söylemler ötekileştirmektir, böyle birşey yoktur, rüşvet ve yolsuzluğu yapanlar kendi iktidarının tarafını tutuyor, bu ahlaksızlıktır.

Yolsuzluk ve çürüme toplumun kanseridir, bizlere söylüyorlar, herkes kendi çevresinde yapsın, asla ve katiyen kabul etmiyoruz, şaibeye karşıyız, tüm belediyelerinizde bir şaibe görüyorsanız buyur dava açın , bizim belediyelerimizde böyle bir durum söz konusu değildir, bu vatana ihanettir.

Vatana ihanet, bor madenleridir, telekom dur. Gökdelenlerdir. Bunlara imkan sağlayanlardır, burada 2 katlı evler varken , bunların yanına 70 kat izin verirseni bu ihanettir, halka ihanettir, bütün bunları yaparken, islam dinin, müslüman insanlara ihanettir, bütün bunları islam ile kapatmak yazıktır, inançı kullanmaktır, ahlaksızlıktır.

Bizler, ahlakı savunan insanlar olarak dik durmak zorundayız.

Güzelim Suriye, yerle bir edildi, artık bombalar değil, bilgisayarlı savaşlar yapılmaktadır, insanlara zülüm yapılıyor, adaletsizlik budur.

Bugün halkımız, mülksüzlüktür ve saglıksızdır.
Somada ölen işçilerimizin kan parası ile İstanbulda rezidanslar yapılmıştır.Mülk ve artı değer oradaki işçilerin olmalıydı.

Bütün imkanlar 500 ailenin hizmetindedir. Biz bu ailelerin kölesi olamayız.

Gençler işsizdir. İşsizlik %30 lara kadar çıkmıştır, gerçekleri toplumdan saklayarak siyaset yapmak da ahlaksızlıktır.

Bugün gençler doğuda dağlara çıkmaktadır, bu insanlar neden çıkıyorlar, bu ülkenin insanlarıdırlar, işte genel sorun işsizlik, özgürlük ve öteki olarak kabul etmek ve ayrıştırmaktır, ahlaksızlıktır.

Ergenekon, balyoz davalarında, Kuddusi Özkır’ın kasa olarak açıklanması, ve bugün tüm davaların beraatle son bulması, siyasi ve hukuk ahlaksızlığıdır, bunun karşılığını ve bu haksızlığı yapanları hangi ahlak kurallarında ve hangi ahlaklı hukuk adına ceza verilecektir.