Son Dakika Haberler

Faaliyet Raporu Oy Çokluğu İle Geçti

Faaliyet Raporu Oy Çokluğu İle Geçti
Okunma : 125 views Yorum Yap

sariyerbelediyegurupSarıyer Belediye Meclisinde bugün 2013 yılı Faaliyet Raporu’nun görüşüldü.

2013 yılının Sarıyer Belediyesi tarafından yapılan faaliyetler 5 dakikalık  slayt gösterisi ile sunuldu. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in faaliyet raporuna ilişkin yapmış oldupu konuşma esnasında tüm çalışmalar kitap olarak sunulduğu halde diğer yandan mecliste herkesin görmesi için yine slayt halinde gösterilerek daha geniş kapsamlı ikinci bir program uzun olarak anlatıldı.

Sarıyer Belediyesi 2013 yılı Faaliyet Raporu “Kabul” ve “Red” şeklinde açık oylamaya ile sunuldu.

Cumhuriyet Halk Partisi grubu ve Ak Parti grubu meclis üyelerinin kullandığı toplam 38 oyun 24’ü kabul 14’ü red oyu oldu. Böylece 2013 Faaliyet Raporu 24 oy ile meclisten geçerek oy çokluğu ile kabul edildi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 2009 seçimlerinde göreve geldiği ve 5 yıllık belediye başkanlığı süresince yaptığı hizmetlerdeki tüm çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini sundu. Genç, Sarıyer’i çok sevdiğini ve Sarıyer’e hizmet etmekten büyük bir onur duyduğunun da altını çizdiği konuşmasında Sarıyerlilerin kendilerine verdiği görevi en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceklerini söyledi. Konuşmasında Sarıyer için 5 yılda neler yapıldığını 5 dakikaya sığdırmaya çalıştığını ifade eden Genç, yeni dönemde yeni meclis üyeleri ile yine Sarıyer için el ele çalışacaklarını ifade etti.