Son Dakika Haberler

FERHAT GÖÇER İZDİHAM YARATTI

FERHAT GÖÇER İZDİHAM YARATTI
Okunma : 135 views Yorum Yap

ferhagocer_165

İstinye Tersane alanı bugüne kadar böyle bir kalabalık görmedi, Ferhat Göçer izdiham yarattı.

Sarıyer Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Ferhat Göçer, kendisini dinlemeye gelen binlerce Sarıyerliye doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşattı. Sanatçı kimliğinin yanı sıra Sarıyer Spor Kulübü As Başkanlığı görevini üstlenen Ferhat Göçer, seslendirdiği şarkılarla İstinye Tersane alanında ki konseri izlemeye gelen gencinden yaşlısına tüm Sarıyerlilerin gönlünde taht kurdu.

Sarıyer’in yaşamında ayrı bir yeri olduğunun altını çizen Sanatçı Ferhat Göçer, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i sahneye davet ederek, verdiği hizmetler ve yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

ferhagocer_14 (2)

Şükrü Genç’in uyuşturucu ile mücadelede vermiş olduğu büyük mücadele ve gençlerin bu illetten kurtulmaları için spora yönelmelerinin sağlanması projesinde oldukça başarılı olduğu, Sarıyer de bu mücadelede büyük mesafeler alındığı, gençlerin spor okullarında çalışarak, sosyal zamanlarını değerlendirmeleri neticesinde başarı geleceğini belirtiği biliniyor, Konserde sahneye çıkan Sarıyerli Gençler ” Sarıyer’de spor olur’ Uyuştururcu olmaz” pankartı ile birlikte Ferhat Göçerle şarkı söylediler.

Karadeniz türküleri ile ölümünün onuncu yılında Kazım Koyuncu’yu anan Göçer’in söylediği şarkılara alanı hınca hınç dolduran vatandaşlar hep bir ağızdan eşlik ettiler. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, konseri vatandaşların arasında izledi.
 

ferhagocer_1 ferhagocer_12 (1) ferhagocer_12 (2) ferhagocer_14 (1)