Son Dakika Haberler

Ferhat Göçer ve Muhteşem Sarıyer Spor Kulübü Balosu

Ferhat Göçer ve Muhteşem Sarıyer Spor Kulübü Balosu
Okunma : 130 views Yorum Yap

SSK_GunaySarıyer Spor Kulübü geleneksel balolarında birini daha yaptı.

Sarıyer İstanbul’da nadide ilçe özelliğini sürdürüyor, boğazın incisi Sarıyer yeni bir dönemde bahar havası estiriyor, şampiyonluk umutları ile yeni bir sezona başlarken tüm iyi niyetlerini yanında bulunduran “dönem yöneticilerinin “ yeni yönetime aldıkları “ Ferhat Göçer” ile “Günay Restaurant’ta” muhteşem bir davet gerçekleştirdiler.

İstanbul valisi Hüseyin Avni Mutlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in katıldığı gece siyasi platform temsilcileri Eski Sarıyer Spor Kulübü Yöneticisi AKP İlçe Başkanı Salih Bayraktar, CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz katıldılar.

“SARIYER SPOR KULÜBÜ ŞANSLI”

Şanslı, Çünkü Saffet Akkoyun Sarıyer tarihine Erdal Aksoy’dan sonra altın harflerle geçecek bir başkan profili olduğunun altını çiziyor. Yapmış olduğu ödeme dengeleri ve borçlanmaların akil yönetimle ideal ölçülerde azamiye indirilmesine çalışmış, borçların en düşük ölçüde revizyonunu gerçekleştirmesi  yani “ külüb geleceğini ipotek altına almaya tenezzül etmemesi “ neticesinde bir kahramanlık abidesi olarak yer almıştır.

SSK UEFA KRİTERLERİNDE İLK ON’DA

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “SSK’nün UEFA kriterlerini yerine getirerek Türkiye’de ilk 10 da yer almasından dolayı bütün yöneticileri kutluyorum. Sarıyer’in en temel sorunu mülkiyet sorunu, SSK de mülkiyet sorunu kadar önemli bir sorun, Bizler SKK olarak ilk altı ay içinde PTT sonrasında direk süper ligde oynamak istiyoruz, sayın Tolga da yiyeceği gollere hazırlansın, Sarıyer de mükemmel potansiyel var. Amatör spor kulüpleri  iyi birer kazanım yaratıyorlar, Sarıyer Spor Kulübünün geleceğini hazırlıyorlar, gelecekte Sarıyer Spor Kulübü hep 1 liğde oynayan, yenilenen ve çağdaşlığa adım atan bir spor kulübü olarak, devamlı yeniliklerin hedefinde olan bir spor kulübü olarak yer alacaktır “dedi.

ŞÜKRÜ GENÇ VE HÜSEYİN AVNI MUTLU DOSTLUK İÇİNDE

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu bir ay içinde ikinci kez bir araya gelerek derin dostluk örneği gösterdiler, Şükrü Genç, Vali Mutlu’ya memleketi Rize olan 53 nolu Sarıyer forması vererek gönüllerde taht kurdu. 2013 yılı balosunda ise vali Mutlu’ya 34 nolu Sarıyer forması hediye edilmişti. Vali Hüseyin Avni Mutlu bu ayrıntıya dikkat çekerek yöneticileri bu davranışından dolayı kutladığını belirtti.

Gece boyunca Şükrü Genç ve Vali Mutlu derin sohbetler içerisinde güncel siyaset ve Sarıyer’in mülkiyet sorununu konuştular, her iki yetkilinin son zamanlardaki aşırı dostluklarının hayra alamet olmasını diliyoruz.

Milli Takım Kalecisi Tolga Zengin Sarıyer Spor Kulübü Balosunu Renklendirdi.

Beşiktaş’ın milli kalecisi Tolga Zengin Sarıyer Spor Kulübü balosuna gelerek milli takımda giydiği formasını hediye etti.

Sarıyer Spor Kulübü Eski Başkanlarından İbrahim Balcı ve Hayati Kaptanoğlu baloda hazır bulundular, diğer başkanların katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

SİYASET DORUK NOKTASINDA

Sarıyer Spor Kulübü balosunda siyaset doruk noktasındaydı,  AKP İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz aynı masada yer aldılar. AKP eski meclis üyesi Yakup Güngör Mutlu ve MHP Eski Meclis Üyesi Oğuz Kaan Yüksel ön masalarda yer aldılar.

ESKİ BAŞKANLAR VE YÖNETİCİLER SAF DIŞI

Sarıyer Spor Kulübü eski yöneticileri siyasete yenildiler, Eksi Kulüp Başkanı ve divan başkanının “Divan Başkanlığı son tüzük değişikliğinde kaldırıldı” arka sıralarda yer alması, Eski yöneticilerin Sarıyer Muhtarları ile birlikte kapı girişinde yer verilmesi geceye damga vurdu.

“ARIZALAR LOCASINDA” CHP’Lİ MECLİS ÜYELERİ VARDI

“Günay Restaurant” düzeninde gece aleminin “Arızalar locası” CHP Meclis üyeleri ve yeni başkan yardımcılarının yerleşkesi olarak kullanıldı. Yeni meclis üyeleri  geceden erken saatte ayrıldılar.

Ferhat Göçer ve Bayram Yıldız Katkıları Unutulmaz

Sanatçı Ferhan Göçer ve Bayram Yıldız ‘ın geceye sponsor oluşları Sarıyer Spor Kulübü için ayrı bir önemi vardı. Ferhan Göçer ilk şarkısından sonra Sarıyer forması ile sahnede yerini aldı, Bayram Yıldız’a ise göstermiş olduğu katkılarından dolayı Tolga Çevik’in milli takında giydiği forma hediye edildi.

HAKAN ŞENGÜN GECENİN KRALI NERDE?

İstanbul gece alemlerinin unutulmaz ismi Sarıyer Spor Kulübü Yöneticisi Yiğitsan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Şengün Günay Restauratta her zaman geldiği masada yerini aldı.

“Sanatçı Ferhat Göçer’in Hakancım artık yeme şarkıya katıl” demesi ile söylenen şarkıya eksiksiz katılan Hakan Şengün’e Ferhat Göçer şarkı bitiminde teşekkür etti. Hakan Şengün, Günay Restaurantta ilk defa “şampanya” açmaması değişik yorumlara  yol açtı. Hakan Şengün Türkiye genelinde tüm spor organizasyonlarında “canlı yayın” stad organizasyonlarında verdiği büyük çapta oynar reklamlarla ile bilinmektedir.

DSC_0834

AŞK TAZELEDİLER

CHP Grup Başkan Vekili ve Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek Sarıyer Spor Kulübü balosuna eşi ve çocukları Göksu ve Gökberk ile katıldı. Gökberk Zeybek’in sakalları dikkat çekti.  Çocuklarının ayrı masalarda olması dolayısı ile dostları ve eşi ile bir arada olan Gökan Zeybek yeni evlilerin balayı dönüşünde ilk gece usulüne uygun aile yemeğinde  “aşk tazeleme” pozitif görüntüleri vermesi mutlu çifttin dostları tarafından kıskanılmaya yol açtı.

Bayan Zeybek, Sarıyer Spor Kulübü Balosunda,  Dore straplez  gece kombin modeli, straplez modelin payetli aralarında minik boncuk detayları olan elbisenin asimetrik oluşu ile geceye muhteşem kıyafeti ile damga vurdu.

MUHTEŞEM GECENİN YORGUNU

Sarıyer Kulübü’nün Günay Restaurant’ta düzenlediği geleneksel balosunun  tüm organizasyon sorumlusu Bayram Ali Koçoğlu davetlileri memnun etmenin inceliğinde, sade bir tatlı yorgunluk yaşayarak tüm davetlilerle yakından ilgilenmesi görülmeye değerdi.

2013 YILDIZI Baloda YOKTU

2013 yılı Sarıyer Spor Kulübü “Sheraton Maslak”  balosunda gecenin en güzel kadını olarak yer alan Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay bu yıl “Muhteşem Baloya”  katılmadı.