Son Dakika Haberler

Gazeteciler Sitesi Rekor Oy Sözü Verdi

Gazeteciler Sitesi Rekor Oy Sözü Verdi
Okunma : 140 views Yorum Yap

Daru_4Darüşşafaka gazeteciler sitesi sakinlerine misafir olan. Şükrü Genç her zaman en büyük desteği sizlerden aldığımız ve içimizden biri olarak yanımızda olduğunuz için sizlerin yanına gelemedik, bugün bir fırsat bularak sizlere misafir olduk, inanıyorum ki yaşam evi bizim niyetimizin ve çalışma anlayışımızın, insanca yaşam hakkının sizlere sunmamızda en temel görevimdir dedi.

CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz Darüşşafaka’dan iki meclis üyesi var, Gökhan Zeybek ve Sevim Çelebi meclis üyesi adayımızdır, en yüksek oy aldığımız bu halleden malesef partimiz içinde daha aktif üyeler olmasını istiyoruz, partimizin her kademesinde görev almaınızı istiyorum dedi, Mehmet Deniz  2009 ve 2011  de sizlere geldik ve siz bizim sitemizi bırakın diğer mahallelerde çalışın dediniz bizlerde  diğer mahallerde çalışarak, seçimleri yüksek oyla kazanmak için mücadele ediyoruz ve  layık olmaya çalışıyoruz.

Gökhan Zeybek ise Darüşşafaka’da birinci parti çıkıyoruz lakin bu sefer 6000 oy için söz veriyormuyuz, Site sakinleri ise yüksek sesle evet dedi. Sarıyer Spor Kulübü Basın sözcüsü olan Gökhan Zeybek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için hazırladığı Sarıyer Formasını göstererek, Hazırladığımız formamızı Genel başkanımıza sizlerin huzurunda bu akşam kendisine takdim edeceğiz dedi.

daru_1Daru_2Daru_3