Son Dakika Haberler

GECE SAAT 3 DE 4 DE HALKTAN NEYİ KAÇIRIYORSUNUZ?

GECE SAAT 3 DE 4 DE HALKTAN NEYİ KAÇIRIYORSUNUZ?
Okunma : 32 views Yorum Yap

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sayın Mehmet Deniz dün gece yaşanılan Anayasa değişikliği sonrasında tepkisini sosyal medya üzerinden dile getirdi.

GECE SAAT 3 DE 4 DE HALKTAN NEYİ KAÇIRIYORSUNUZ?

Mecliste olanlar çok üzücü,
Memlekette terör başta olmak üzere,işsizlik sorunu hatsafada, ekonomi altüst olmuş, Türk Lirası Cumhuriyet tarihinin en büyük değer kaybını yaşarken ülke kısa bir zaman öncesi iktidarın birlikte kol kola yürüdükleri yüzünden OHAL ile yönetilirken,

TERÖRÜN ÇÖZÜMÜ KONUSUNDA HER TÜRLÜ DESTEK VERİLDİ VERİLECEK.

Terör konusunda size her türlü desteği vermeye çalışan, darbeye karşı sonuna kadar iktidara destek veren alanlarda birlikte demokrasi nöbeti tutan, Yenikapı’da birlik adına mitinglere katılan bir CHP varken,
Bu gece yarısı aceleniz niye? Neden gece saat 3 lerde 4 lerde uzlaşmadan Anayasa değişikliği yapıyorsun? Halktan neyi kaçırıyorsun be kardeşim.
Zaten 15 yıldır bu Ülkeyi sen yönetip, bu hale getirmedin mi?
Allah aşkına bir düşünün biz ne istedikte bu halktan bize neyi vermedi?
Birde bize verilen halkın nimetlerini biz kimlerle paylaştık?
Kimlerle yol yürüdük hata yaptık, özür diledik,
Yolunuz yanlış sevgili kardeşlerim,
Sürekli büyük hatalar yapıp, kandırıldık diyen, bir kadroya oldu bitti ile gece yarısı anayasa değişikliği ile halkın seçtiği meclisin yetkileri, bir şahsa, bir zümreye, bir gruba devri verilemez.
Bu meclisin Milletvekilleri oldu bitti anayasa değişikliği ile teklifi hazırlayan Parti liderleri tarafından “bir daha milletvekili yapmam seni ha” diyerek tehdit ediliyor.

VATANINI SEVEN VEKİLLER TEHDİTLERE BOYUN EĞMEMELİ!

CHP kurucu iradenin bütün mağdurlarının partisidir. Geçmişteki Cumhuriyet dönemine baktığınızda en son Ergenekon olaylarında da olduğu gibi, mağdurun ideolojisine, sağcı veya solculuğuna bakılmadan CHP den vekil yapılmıştır. Yeter ki bu vatanı seven, Atatürk’ü seven, Cumhuriyet ve değerleri ile sorunu olmayan değerli vatan sever yürekli insanlar, vekiller bu partide yer bulmuş vekil olmuş yönetici olmuştur.
kurucu koruyucu irade sizlere sahip çıkacaktır.
Bu ülke sevdalısı vatan evlatları kendi yerlerini makamlarını her zaman feda etmiştir.
Cumhuriyet ve partimizin kurulduğu günden bu güne bunun sayısız örnekleri ile doludur.

Saygılarımla
CHP Sarıyer İlçe Başkanı
Mehmet DENİZ