Son Dakika Haberler

Gençleri ve Aileleri Hergün Uyarıyor

Gençleri ve Aileleri Hergün Uyarıyor
Okunma : 83 views Yorum Yap

635404739767047833Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç her akşam düzenlenen iftar yemeklerine katılarak vatandaşlarla birlikte oluyor.

Özelikle “Protokol  Masası “ istemeyen, birim müdürleri ve meclis üyelerinin halkın içinde olmasını için uyarıyor, Belediye Başkanı Şükrü Genç iftarda gençler ile birlikte olarak “Uyuşturucu ile Mücadeleyi” anlatıyor.

Başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile birlikte iftar programında halkın sorunları ve istekleri ile yakından ilgilenen Başkan, hergün düzenlenen iftarlarda, Tiyatroda, İstinye ramazan etkinliklerinde halk ile bütünleşerek uyarılar yapmaya devam ediyor.

 

Kireçburnu Çamlık Parkı’nda sergilenen “Üç günlük dünya” oyununu izledi.

Bahçeköy’de düzenlenen iftar yemeğine Başkan Genç’in yanı sıra Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Başkan Yardımcıları Gökan Zeybek ve İsmail Erdem, meclis üyeleri, Bahçeköy Merkez Mahallesi Muhtarı Ayşe Çoban, Kemer Muhtarı Nazif Artar, Yenimahalle Muhtarı Erdoğan Kavras ve birim müdürleri katıldılar.

ÜÇ GÜNLÜK DÜNYA

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Bahçeköy’de verilen iftar yemeğinin ardından Kireçburnu sakinleri ile birlikte Sarıyer Belediye Tiyatrosu’nun sergilediği Üç Günlük Dünya oyununu izledi.

Garipçe’de iki komşunun arazi davası yüzünden yaşadıkları kavgayı ve komşu çocuklarının birbirlerine olan aşklarını mizahi bir dille anlatan oyun, aynı zamanda günümüzden de dem vururken büyük beğeni topladı. Her akşam bir mahallede sergilenen oyunun sonrasında Sarıyer Belediyesi Tiyatrosu oyuncularını tebrik eden Başkan Genç, “Sarıyer Belediyesi Tiyatro Grubu, Marmara bölgesini temsil ediyorlar. Çaresizliğin yaşandığı hapishanelerde oyunlarını sergileyerek mahkumlara özgürlük veriyorlar. Bunun için sevgili kardeşlerim burada üç günlük dünyayı değil Türkiye’yi oynuyorlar” dedi.

635404737439884587635404737348782339