Son Dakika Haberler

Genelkurmay Başkanı İstifa Edecekmi?

Genelkurmay Başkanı İstifa Edecekmi?
Okunma : 115 views Yorum Yap

DEVLET_12Bahçeli, “Bir hain komutanlığın bahçesine girmiş ne acıdır ki şehidimizin emaresini şerefsizce indirmiştir. İnen bayrağımız eşkıya sürüsü tarafından yerlerde sürünmüştür. Komutan ve Genelkurmay Başkanı istifa edecek kadar onurlu olmayı bilecekler midir? Genelkurmay Başkanlığı’nın açıklaması özrü kabahatinden büyük olduğunu göstermektedir.” dedi.

“İNEN BAYRAĞIMIZ EŞKIYA SÜRÜSÜ TARAFINDAN SÜRÜNMÜŞTÜR”

Son günlerde Diyarbakır başta olmak üzere bölücü saldırılar başbakan ve hükümetin sunduğu imkanlardan ilham almaktadır. PKK tabela asmakta, yol ve kimlik kontrolü yapmakta, haraç almaktadır. İnsanlarımız kaçırılmaktadır. Karakol ve baraj inşaatlarına eylemler düzenlenmektedir. Bağımsızlığımızın sembolü, kardeşliğimizin timsali bayrağımız çekildiği gönderden indirilmektedir. Ölen PKK’lıların ardından doğu hava sahamızı koruyan komutanlığın etrafı sarılmıştır. Bir hain komutanlığın bahçesine girmiş ne acıdır ki şehidimizin emaresini şerefsizce indirmiştir. İnen bayrağımız eşkıya sürüsü tarafından yerlerde sürünmüştür. Erdoğan bu olanlardan dünkü sözlerinden başka en ufak bir rahatsızlık duydun mu asker bedel ödeyecek diyorsun da asıl bedel ödeyecek olanın sen olduğunu niye söylemiyorsun. Oturduğun yerden sinsi sinsi gülerek hadi evlatlar biraz daha gayret edip nasıl olsa finale ulaşıyoruz diyen alçaklara serveti mi gösteriyorsun.

“KOMUTAN VE GENELKURMAY BAŞKANI İSTİFA EDECEK KADAR ONURLU OLMAYI BİLECEK MİDİR?”

Sancak düşerse bayrak düşer. Komutanlıkta hiç mi duyarlı, helal lokma yememişi bir asker çıkıp da şerefsize günün göstermemiştir. Türk bayrağını korumaktan aciz komutan nerededir, pilotlar nereye uçmuştur?

Komutan ve Genelkurmay Başkanı istifa edecek kadar onurlu olmayı bilecekler midir? Genelkurmay Başkanlığı’nın açıklaması özrü kabahatinden büyük olduğunu göstermektedir.

“ÇÖZÜMÜN BATSIN”

Ey Kandil sevdalısı senin açılımın bu mudur? Milet bölünürse çözüm gerçekleşecek öyle mi? PKK affedilirse barış hakim olacak, Kürdistan kurulursa barış hakim olacak öyle mi? Batsın senin çözümün batsın senin barışın, yerin dine geçsin senin özgürlük anlayışın kahrolsun sizin süreç fitneniz.

Türk Bayrağı’nın indirilmesi çok hazin bir durumdur. Bir travmadır. Bayrak iniyorsa işgal var demektir. Şehitlerin emaneti bu kutsal vatan soysuzların ittifakına sahne olmuştur. Vatanın bir bölümü fiilen terör örgütünün hakimiyetine teslim edilmiştir. AK Parti’ye oy veren yurttaşlarımıza sesleniyorum: Artık tehlikeyi görün, artık vahametin farkına varın. Başbakan Erdoğan ve hükümetinin Türkiye’yi uçuruma sürüklediğini görün ve tavır alın. Erdoğan’dan cumhurbaşkanı olamayacağını Allah için gösterin ve haykırın. Çanakkale’de denize gömdüklerimiz bugün mevki ve koltuk sahibidir.