Son Dakika Haberler

GÖKAN ZEYBEK, BABA OCAĞINI İKTİDAR YAPMAYA GELİYOR

GÖKAN ZEYBEK, BABA OCAĞINI İKTİDAR YAPMAYA GELİYOR
Okunma : 31 views Yorum Yap

image
CHP Genel Merkezinde Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile görüşerek desteğini alan ve çalışmalarına başlayan Gökan Zeybek’in CHP İstanbul  İl Başkan adaylığına kesin gözü ile bakılıyor.

Zeybek-kemalMaslak Çalışma ofisinde partililer ve delegeler ile görüşerek gün boyu toplantılar yapan Gökan Zeybek’in çalışma ofisi, toplantı, yönetim yeri ve alan çalışmaları olarak düzenlenmiş, kadın ve gençlik kolları olarak 300 kişilik ekip ile çalışarak kongreye hazırlanıyor.

Çalışma ofisinde, gün boyu İstanbul’da STK’lar ile görüşmelerini sürdüren ekibi yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürüyor.

İlçe Başkanları ve İl delegeleri ile toplantılar yapan Gökan Zeybek Millet Vekilleri ile de görüşmelerde bulundu.

Tüm ilçelerde çalışma ekipleri kurarak seçimlere hazırlanan Zeybek, İl başkanı olması halinde,İstanbul’da 3 bölge ve 3 ayrı alt başkanlıklar kurarak İstanbul’un bütün mahallelerini seçimlere ekipler halinde çalışmaya ortak edeceğini belirtti.

CHP İstanbul İl Başkan Adayı Gökan Zeybek 24 Aralık Perşembe günü Saat 10.00’de CHP İstanbul İl Başkanlığında büyük örgüt desteği ile basın açıklaması yaparak adaylığını açıklıyacak