Son Dakika Haberler

Gülerce, Cumhuriyet tarihinde hiç yaşanmamış sıkıntılara hazır olun

Gülerce, Cumhuriyet tarihinde hiç yaşanmamış sıkıntılara hazır olun
Okunma : 107 views Yorum Yap

huseyin_zamanCemaatin önemli yazarı Hüseyin Gülerce herkesi uyardı, bu uyarı ile önümüzdeki günlerde yaşanacakların bugün yaşananlardan daha sıkıntılı döneme girileceği mesajı alındı.

Zaman Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce bugün çok önemli açıklamalar yaptı.”Herkes Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kadar, bu topraklarda Cumhuriyet tarihinde hiç yaşanmamış sıkıntılara ve savrulmalara hazır olsun” diye yazdı.

Gülerce, Twitter’da şunları yazdı:
Demokrasimiz, milletimiz ve devletimiz bu badireden güçlenerek çıkar. Ancak herkes, Cumhurbaşkanlığı seçimine kadar, bu topraklarda Cumhuriyet tarihinde hiç yaşanmamış sıkıntılara ve savrulmalara hazır olsun..Sadece sabredenlerin, sağduyu ile hareket edenlerin, üslup güzelliğini koruyanların ve duruşunu bozmayanlarin kazanacağı fırtınaya giriyoruz. Bu fırtınada dostlar kaybedilecek, çürükler ayıklanacak, vefasızlar ortalığa saçılacak. Herkes yerini bulacak. Sonunda Türkiye kazanacak. Fırtınanın habercisi ben değilim, Sayın Mehmet Ali Şahin ve Sayın Burhan Kuzu. Operasyon yapılacağını 6 ay önceden bilen yazarlara dikkat..

husayin_tveet