Son Dakika Haberler

"Hani Siyaset Yoktu" AKP olunca heryol mübah oluyor.

"Hani Siyaset Yoktu" AKP olunca heryol mübah oluyor.
Okunma : 124 views Yorum Yap

_45_konya_2_fbf_7843AKP olunca heryol mübah oluyor.

Özgürlükleri ve Demokrasiyi sadece kendi düşünceleri için kullanan faşit islamcılar, baskıcı rejimlerini ülkemizin futbol sahalarındada göstermeye başladılar. Kendilerinden başka kimseye özgürlük tanımıyorlar.

Statlarda “hükümet istifa” ve direniş sloganları atılmasından korkan hükümet “futbola siyaset karışmasın” propagandası yaparken, Konyaspor-Fenerbahçe maçında, başta AKP Milletvekili Mustafa Akış olmak üzere protokoldekiler Mursi atkıları taktı, Emre Belözoğlu Müslüman Kardeşler’e selam gönderdi.
Statlarda hükümet karşıtı sloganların atılmasını engellemek için taraftarlar üzerindeki baskı artarken, sezonun ilk haftasında, başta AKP Milletvekili Mustafa Akış olmak üzere, Konyaspor protokolünün Mursi’ye destek veren atkılar kullanması dikkat çekti.
Müslüman Kardeşler’e ve devrik Mısır lideri Muhammed Mursi’ye destek veren İslamcı kampanyanın sembollerini kullanan kulüp yöneticilerinin yanı sıra, maçta gol atan futbolcu Emre Belözoğlu’da attığı golden sonra Mursi’ye destek işareti yaptı. Fenerbahçe’yi 2-0 öne geçiren Emre Belözoğlu gol sevinci sırasında, Müslüman Kardeşler’e ithafen eliyle “rabia” işareti yaptı.
pislikemre
Irkçıydı ‘demokrat’ oldu

Emre Belözoğlu, İngiltere’nin Newcastle takımında oynarken, siyahi futbolcu Diouf’a, Fenerbahçe’deyken de Zokora’ya ırkçı sözler sarfetmişti. Aynı Belözoğlu golden sonra yaptığı hareketle sosyal medyada İslamcılar tarafından “demokrasi kahramanı” olarak görülmeye başlandı.