Son Dakika Haberler

HAYDAR AKSOY, Evimde Kasa Yok, Kunduramın Kutusu Yok.

HAYDAR AKSOY, Evimde Kasa Yok, Kunduramın Kutusu Yok.
Okunma : 162 views Yorum Yap


Sarıyer Belediye Başkan aday adaylarından Haydar Aksoy, Sarıyer taş fırında vermiş olduğu kahvaltıda muhtarlarla buluştu.
haydar_12121

 Siyasi gelişmelerin, Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük rüşvet ve yolsuzlukların yapıldığı, AKP Hükümetinin çağın en büyük rezaletinin yaşandığı bu günlerde, bu sabah vermiş olduğu kahvaltı siyasetin neşeli günlere gebe olduğu görüldü.

 

 HAYDAR AKSOY, EVİMDE KASA YOK, KUNDURAMIN KUTUSU YOK

Evimde kasam yok. Ayakkabı kutusu yok, tüm gazeteciler ve muhtarlarımız gelip bakabilirler, sade ve temiz bir vatandaşım, hesabını veremeyeceğim hiçbir şeyim yok, hepinizi evime davet ediyorum dedi.

 
Sarıyer’de 273 belediyemizin olmak  üzere 73 anaarter bulunmaktadır, sorunlarımızın neler olduğunu tespit ettik.Projelerimizi hazırladık ve çalışmaya başladık, sarıyer’e hizmet yapmaya geliyoruz.

Muhtarlar, Haydar Aksoy’a bugün belediyemizin sağladığı olanakları sizlerde  muhtarlarımıza en  iyi koşulları sağlayacağız, Her muhtar bizim vekilimizdir, öncü kuvvetimizdir dedi.
Kentsel dönüşüm rantsal dönüşüme dönüştü, yerinde dönüşüm için neler düşünüyor,
Projelerimizde var, halka sormadan hiç bir şey yapmayacağız, kentsel dönüşüm Türkiye’de büyük bir sıkıntı, İstanbul’da yaşanan bir örnek var, Sulukule’de çekilen sıkıntıyı ve evlerinin elinden alınışını gördük,
Sosyal Devlet, vatandaşını sıkıntıya sokmayan devlet’tir, vatandaş yaşamını devam ettirdiği mahallede düzenini kurmuş ve yaşam kültürünü oluşturmuştur, bunları yerinden edemezsiniz, bu yüzden insanları mutlu yapmak istiyorsanız ancak yerinde dönüşüm olarak yapmak zorundasınız.

 DSC_6901