Son Dakika Haberler

HAYRİ İNÖNÜ MÜCADELESİ, BELEDİYELERDE AL GÜLÜM – VER GÜLÜM BİTECEK Mİ?

HAYRİ İNÖNÜ MÜCADELESİ, BELEDİYELERDE  AL GÜLÜM – VER GÜLÜM BİTECEK Mİ?
Okunma : 26 views Yorum Yap

Hayriinınu

CHP Şişli Belediyesi Mustafa Sarıgül zamanında meclis kararı ile yapmış olduğu devir işlemlerini gözden geçiriyor. Mustafa Sarıgül, Bugün Şişli Belediye Başkanı olan Hayri İnönü’nünde içinde bulunduğu CHP meclis grubunda alınmış olduğu kararla, Ayazağada bulunan arsaların Şişli Meslek Yüksek Okuluna 30 yıllığına ve 1 ₺ karşılından devrinin Meclis görüşmelerinden Hayri İnönü grup kararı olduğu için mecburen onay verdim açıklaması yaptı.

BELEDİYELERDE AL GÜLÜM – VER GÜLÜM NE ZAMAN BİTECEK

Bir çok belediyelerin Vakıflara, Derneklere, okul ve camii adı altında , sosyal alanlar ve toplumun nefes alacağı açık arazileri yandaşlarına peşkeş çekmeleri ne zaman bitecek, Siyasi rantın akıl oyunları ne zaman son bulacak.

MECLİSİ OLAĞAN ÜSTÜ TOPLADI

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü Ayazağa’da Şişli Meslek Yüksek Okuluna devredilen araziler için Belediye Meclisini olağanüstü toplantıya çağırdı ve devredilen arsalar gündemi için toplandı.

Hayri İnönü, Mustafa Sarıgül döneminde Meclis kararı ile 30 yıllığına 1 ₺ karşılığı devredilen Ayazağa arsaları için toplandığı mecliste gündeme ilişkin karar alınması için görüştü.

Hayri İnönü basın açıklamasını Twitter hesabından paylaşarak kamuoyunun bilgilenmesi istedi.

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün basın açıklaması

Hayribelge