Son Dakika Haberler

HAZNEDAR UMRE'DEN DÖNDÜ

HAZNEDAR UMRE'DEN DÖNDÜ
Okunma : 72 views Yorum Yap

Hazinedar
Umre’den dönen CHP’li Murat Hazinedar’ın havalimanında onlarca temizlik işçisi karşıladı. Bu durum AKP’li trollerin bile ilgisini çekti.
Sanatçı Kenan Işık’ın öldüğüne ilişkin yanlış mesajı twitter hesabından paylaşan CHP’li Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar Umre’den döndü. CHP’li Hazinedar’ın geçen hafta Umre’ye gittiği, dönüşünde havaalanındaki miting gibi karşılama ile anlaşıldı. Başkan, Pazar gecesi İstanbul’a döndü.
 
CHP’li Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ı belediye işçileri karşıladı.
CHP’li başkanı havalimanında onlarca belediye çalışanı karşıladı. Taşeron temizlik işçileri ise iş kıyafetleriyle karşılamaya geldiler. Ellerinde ise “Alınteri ve emeğe değer veren Türkiye’nin yükselen Beşiktaş Belediye Başkanı Sn Av. Murat Hazinedar hoş geldiniz” pankartı yer aldı.
EMEKÇİ KARDEŞİM ÇOK MUTLU OLDUM
CHP’li başkan, karşılama fotoğraflarını twitter hesabından paylaştı. Fotoğrafların altına da “Kutsal topraklardan İstanbul’a döndük. Emekçi kardeşlerim beni havalimanında karşıladılar, çok mutlu oldum.Bu yolculuk uzun bir yolculuk emekçi kardeşim. Bu yolculuk özgürlükçü düşünceyi Türkiye’ye yayma yolculuğudur” diye yazdı.
TROLLER BİLE İSYAN ETTİ
Murat Hazinedar’ın Umre dönüşünde belediye işçileri tarafından karşılanması AKP’li trollerin bile ilgisini çekti. Bir trol hesabından Hazinedar’ın karşılanma fotoğrafı paylaşılarak “Bu ne ulan!” diye soruldu.
Sözcü