Son Dakika Haberler

Her Yerde Elele, Zafere Koşuyorlar

Her Yerde Elele, Zafere Koşuyorlar
Okunma : 106 views Yorum Yap

Mustafa_sarigul_SukruGenc2014 yerel seçimlerine beş kala siyaset ne kadar kızışmış olsa da Türkiye’de güzel işler yapılıyor, Yeni yüzlerin ve yeni hedeflerin devrim niteliğindeki yeni kadrolar ile mücadele vermeye başlayan CHP İstanbul da farklı bir devrime hazırlanıyor.

20 yıl öncesinin iktidar çoşkusundan farklı olarak, daha bilinçli hareket eden CHP Mustafa Sarıgül ilke daha da güçlenerek 2014 mart yerel seçimlerinden zaferle çıkmaya hazırlanıyor.

Son bir ayda defalarca Sarıyer’e gelen ve her fırsatta Şükrü Genç ile buluşan CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, dün gece bir yeni buluşma daha gerçekleştirdi.

CHP İstanbul belediye başkan adayı Mustafa Sarıgül, dün gece Balmumcu Point otel de gerçekleştirilen Şebinkarahisar Vakfı’nın yemeğine katıldı.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Mustafa Sarıgül’ü kapıda karşılayarak salona girdiler, Şebinkarahisarlıları masa, masa dolaşarak birlikte selamlardılar.

Davetlilerin yoğun ilgisi ve Şebinkarahisarlıların sevgi gösterisi görülmeye değerdi.

Mustafa Sarıgül ve Şükrü Genç bir süre birlikte sohbet ettiler. Davet çıkışı Kaçkar Tv’nin röportajında ise Şükrü Başkan çok başarılı bir belediye başkanımız dedi.

ms_sukru_1ms_sukru_2 (1)ms_sukru_3