Son Dakika Haberler

Hergün Melanetten Kurtulmayı Anlatıyor

Hergün Melanetten Kurtulmayı Anlatıyor
Okunma : 156 views Yorum Yap

AdsızSarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Her gün vermiş olduğu iftarlarda Uyuşturucu ile mücadele için binlerce vatandaşı uyarıyor. Genç, Hisarüstü Doğa Tepe parkında binlerce kişi ile iftar yaptı.

Hergün Ramazan etkinliklerinde, İstinye Tersanesinde, Mahallelerde İftarlarda, Taksi Duraklarında Sahurlarda

“Uyuşturucuya karşı savaş açtı”

Ramazan etkinliklerinde ve mahalle iftarlarından uyuşturucuya büyük savaş açan Şükrü Genç, aileleri büyük melanetten kurtulmaları için yardıma çağıran, bu mücadeleyi ancak annelerin başarabileceğinin altını çizen, Sarıyer Belediyesi tarafından kurulan “Uyuşturucu Komisyonu” hakkında bilgi veren Başkan Genç, “Özellikle bazı mahallelerde çocuklarımızı tehdit eden çok yoğun uyuşturucu trafiği başladı. Sarıyer Belediyesi olarak tüm siyasi partilerin ortak kararı ile bir komisyon kurduk. Bu tuzakla sonuna kadar başa çıkmanın yollarını arayacağız. Beni bir dostunuz olarak kabul edin ve bu mücadeleyi hep birlikte yürütelim. Çocuklarınızı sürekli olarak göz altında tutun. Hal ve hareketlerinde ki değişiklikler size ipucu verecektir. Bir can daha kaybetmeden bunun önüne geçmek için hep birlikte hareket etmemiz lazım” şeklinde konuştu

KUMSAL TAKSİDE SAHUR

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, iftar yemeği ve konserin ardından İstanbul Taksiciler Odası Başkanı Yahya Uğur ve Radyocu Onur ile Sarıyer Merkez Mahallesi’nde bulunan Kumsal Taksi’nin konuğu oldu. Sarıyer Belediyesi çalışanları ve Kumsal Taksi durağı şoförleri tarafından hazırlanan sahur sofrasında bol bol sohbet ettiler.

istinye _etkinlik
istinye_etkinlik (1)istinye_etkinlik (2)