Son Dakika Haberler

Hiçbir yakınım Belediye ihalesinden iş almamıştır

Hiçbir yakınım Belediye ihalesinden iş almamıştır
Okunma : 30 views Yorum Yap


adnankeskin_545Adnan Keskin, Hiçbir akrabam, yakınım Belediyede görev yapmamaktadır dedi. Yakın zamandan bir yakınının kadıköyden ihale aldığı haberi üzerine CHP Genel Başkan yardımcısı Adnan Keskin basın açıklaması yaptı.

CHP  Denizli Milletvekili Adnan Keskin, hiçbir yakınının Kadıköy veya başka bir belediye tarafından açılan ihaleye girmediğini bildirdi.

Keskin, Kadıköy Belediyesinin açtığı bir ihalede yakınının adının geçmesiyle ilgili haberler hakkında yazılı açıklama yaptı.

Bazı yayın organlarında bir yakınının Kadıköy Belediyesinin açtığı ihalede 400 bin lira tutarında bir işin yapımını üstlendiği yönünde haberler çıktığını belirten Keskin, şunları kaydetti :

‘’Benimle kan ya da sıhri yakınlığı olan kimse Kadıköy Belediyesinde ya da başka bir Belediyede ihaleye girmemiş, iş almamıştır. Kan ve sıhri bağlantım olan kişiler içerisinde mütahitlik ya da serbest iş yapan biri yoktur.

Bugüne deyin hiçbir Belediyenin yönetim kadrosu nezdinde herhangi bir kişiye iş verilmesi, ihaleye kabul edilmesi yönünde bir talebim, girişimim olmamıştır.

Bu haberler iftira atarak, yalan haber yayınlanarak insanları sindirip, alan boşaltarak Cumhuriyet Halk Partisinde hakimiyet kurmak isteyen odakların eseridir.

Çete kuralları kullanarak çeteciliği siyaset yöntemi haline getiren bu odakların ve kişilerin yaptıkları siyaset cellatlığının takdirini CHP’lilerin ve yurttaşların vicdanına bırakıyorum.’’