Son Dakika Haberler

İsmail Erdem. Hükümetin Gazetecilere Bakışını Net Bir Şekilde Görüyoruz

İsmail Erdem. Hükümetin Gazetecilere Bakışını Net Bir Şekilde Görüyoruz
Okunma : 110 views Yorum Yap

ismail-erdemr54
İSMAİL ERDEM; “YEREL BASINIMIZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”
Yemekte bir konuşma yapan Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, programa katılan herkese teşekkür etti, yerel basına verdikleri önemi dile getirdi. Erdem şöyle konuştu; Ülkemizde bu ortamda Gazeteciler Gününü kutlamak ne kadar anlamlı onu sizin takdirinize bırakıyorum. Türkiye’de gazeteciliğin ne kadar zor olduğunu söylememize gerek yok. Hangi şartlarda bu işi yaptığınızı gayet iyi biliyoruz. Hükümetin gazetecilere bakış açısını net bir şekilde görüyoruz. Bu kadar eksiklik ve baskının altında yaptığınız işlerden dolayı sizin yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz”
BİZİ YAPICI OLARAK HER ZAMAN ELEŞTİREBİLİRSİNİZ!
Sarıyer Belediyesi olarak yerel ve ulusal basınla olan ilişkilere her zaman önem verdiklerini ifade eden Erdem,”Biz her zaman basınımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İnsanlara ulaşmamız ve vatandaşların bizden beklentilerini, istek, öneri ve şikayetlerini öğrenebilmemiz için basın çok önemli. Benim ricam, basın olarak yanlış yaptıklarımızı eleştirmeniz, doğru yaptıklarımızı da yazmanızdır. Bizi eleştirmeniz bize yol gösterir ve yapıcı olarak bize katkı sağlar” diye konuştu.
Programa katılan basın mensupları Sarıyer’deki çalışmaları hakkında bilgiler verdi, öneri ve beklentilerini dile getirdi.