Son Dakika Haberler

İsmail Erdem: Sorunları ancak birbirimizi anlayarak çözebiliriz.

İsmail Erdem: Sorunları ancak birbirimizi anlayarak çözebiliriz.
Okunma : 116 views Yorum Yap

ismail-erdem_34

Sarıyer Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Ayı etkinlikleri çerçevesinde Kazım Karabekir Mahallesi 2 Temmuz Parkı’nda gerçekleştirilen Ali Rıza Albayrak ve Hüseyin Albayrak konseri vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

22 sene önce Sivas’ta vuku bulan elim olayın yıldönümü dolayısıyla aramızdan ayrılan ozan, sanatçı ve aydınlarımızın anısına söylenen türkülere hep bir ağızdan eşlik eden vatandaşlar, bir daha böyle acı olayların yaşanmamasını diledi.

İsmail Erdem: Sorunları ancak birbirimizi anlayarak çözebiliriz.

Konserin ardından sanatçıları tebrik eden ve kendilerine birer teşekkür çiçeği takdim eden Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem yaptığı konuşmada; söylenecek çok sözün yanı sıra aslında söylenecek hiçbirşeyin de olmadığını, çoğu zaman sessiz kalmanın en iyi yöntem, en iyi anlatım şekli olduğunu vurguladı. Sevinçlerimizin paylaşılarak arttığı gibi acılarımızın da paylaşılarak yok edileceğini hatırlatan Erdem; “Ne zaman ki birbirimizi anlar, kötülük yapanları haklı çıkarmaya çalışmaz ve iyilik paydasında birleşirsek işte o zaman dirliğimizi, birliğimizi ve düzenimizi kimse bozamaz” diye konuştu.

Madımak Oteli’nde hayatını kaybeden sanatçılara bir kez daha Allah’tan rahmet, sevdiklerine sabır dileyen Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, konsere katılan Sarıyerli yurttaşlara da hayırlı Ramazanlar diledi.