Son Dakika Haberler

İstinye’de Ferhat Göçer Rüzgarı Esti

İstinye’de Ferhat Göçer Rüzgarı Esti
Okunma : 92 views Yorum Yap

ferhat_gocerSarıyer Belediyesi, İstinye ramazan etkinliklerine Ferhat Göçer rüzgarı esti.

Ferhat Göçer, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. İstinye Tersane alanını dolduran yüzlerce Sarıyerli, Ferhat Göçer’in şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Sarıyerlilerle birlikte konseri izleyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Ferhat Göçer’e çiçek takdim ederken, uyuşturucu ile ilgili belediyenin yürüttüğü mücadelede destek istedi.

Sanatçı Ferhat Göçer’in ilk şarkısının ardından Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun ile birlikte sahneye davet edilen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç halka seslendi.

“Ferhat Göçer artık Sarıyerli oldu. Sarıyer’in suyunu içen buradan gidemez. Sanatçı dostumuz Ferhat Göçer, aynı zamanda Sarıyer Spor Kulübü’nün as başkanı oldu. Sarıyer’de ki diğer sorunları kademe kademe aştığımız gibi, Sarıyer Spor Kulübü’nün geçmiş günlerinden önemli yerlere getirme konusunda el birliği ile çalışacağız” dedi.

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE İÇİN TAM DESTEK

 Kurulan komisyonla uyuşturucu ile mücadele konusunda adım attıklarını belirten Başkan Genç, Sarıyerli Ferhat Göçer’den bu konuda destek istediğinin altını çikerken, “Gençliği kasıp kavuran uyuşturucu konusunun üstesinden gelme konusunda çok aktif bir çalışma içindeyiz. Biz Sarıyerliler, ortak sorunları çözmede birbirimizden söz alıyoruz. Uyuşturucuya son vermek için sonuna kadar birlikte olmaya var mısınız?” dedi. Sanatçı Ferhat Göçer ise, “Sadece Sarıyer’i değil bütün dünyayı etkileyen uyuşturucuyu alıştıranları yuhlamak istiyorum” şeklinde konuştu.

ATATÜRK’ÜN SARIYER’E GELİŞİ ANILDI

7  Temmuz Atatürk’in Sarıyer’e gelişinin yıldönümü etkinliğinin Ramazan ayına denk gelmesi ile etkinliği bu yıl düzenlemeyen Atatürkçü Düşünce Derneği, Sarıyer Belediyesinin Ramazan etkinliğinde bir bildiri ile anmayı gerçekleştirdi.

635408219465679598

635408220387303966635408220709591702