Son Dakika Haberler

İSTİNYE’DE GÖKSEL FIRTINASI

İSTİNYE’DE GÖKSEL FIRTINASI
Okunma : 64 views Yorum Yap

goksel_2Sarıyer Belediyesi’nin hazırlamış olduğu Ramazan etkinlikleri çerçevesinde İstinye eski tersane alanında sevenleriyle buluşan ünlü şarkıcı Göksel, unutulmaz bir konser verdi.

Birbirinden güzel ve sevilen parçalarını seslendiren Göksel, alanı dolduran Sarıyerlilerden aldığı sıcak tepki ve yüksek enerjiyle şarkılarını daha coşkulu söyledi.
PASTA_4
Başkan Genç’e sürpriz doğum günü pastası
Ünlü şarkıcı Göksel’e teşekkür çiçeği takdim etmek üzere sahneye gelen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, sürpriz doğum günü pastasıyla karşılandı. Üstünde torunu Denizcem Genç ile çekilmiş bir fotoğrafının yer aldığı dev pastayı o gün doğan vatandaşları da sahneye çağırarak hep birlikte kesen Başkan Şükrü Genç, herkes için bir dilek tuttu. Sevilen sanatçı Göksel, “Hasretinle Yandı Gönlüm” adlı şarkıyı Başkan Genç için söyledi.
Başkan Genç: Burası; dostluk, barış ve huzur alanı
Alanı dolduran vatandaşların alkış ve tezahüratları eşliğinde bir konuşma yapan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç; “Ben sizleri çok özledim” cümlesiyle sözlerine başladı. Kutsal Ramazan Ayı’nın sadece İslam Alemi’ne değil, tüm insanlığa hayırlar getirmesini dileyen Genç, özellikle silah satıcılarının kanlı ellerini Orta Doğu’dan bir an önce çekmesini istedi. “Gelin hepimiz birlik ve beraberliğimize sahip çıkalım” diyen Genç, son olarak; “Ben sizleri çok seviyorum. Hepinize iyi akşamlar ve iyi eğlenceler diliyorum” diye konuştu.
goksel_1