Son Dakika Haberler

KAR YAĞIŞINDAN UCUZ POLİTİKA YAPANLARI ELEŞTİRDİ.

KAR YAĞIŞINDAN UCUZ POLİTİKA YAPANLARI ELEŞTİRDİ.
Okunma : 33 views Yorum Yap

Sarıyer Belediyesi eski başkan yardımcılarından Sezai Büyükdurmuş, sosyal medya üzerinden belediyenin yapmış olduğu kar mücadelesinde “her yapılan ucuz politikaya alıştık, kar yağışından medet umarak ucuz politika yapanları eleştirdi.”

BU NASIL ANLAYIŞ

Siz camdan bakarken bu soğukta ekmek parası için mücadele verenlerde insan, bize düşen yardımcı olmak belediyeleri siyasi olarak yarıştırmak değil dedi.

BELEDİYECİLİĞİN iDARECİ OLARAK HER KADEMESİNDE BULUNMUŞ KiŞi OLARAK YAZIYORUM.

Herseyde yapılan ucuz politikalardan vazgeçerek asgari müştereklerde birleşerek çözüm arayalım. Her yapılan ucuz politikaya alıştık ama Kar yağışından medet umarak vatandaş zorda kalsın bundan karşılıklı puan kazanma yarışını görüyorum Bu Nasıl anlayış.

Arkadaşlar bu olağan üstü normalin üzerinde bir durum unutmayın Metropolde yaşıyoruz 10 sokağı olan bir şehir deyil yoksa ne ilçe ne büyük şehir buna cevap veremez ama çaba göstermesi gerek onda hem fikrim her belediyede çaba sarfediyor unutmayın siz camdan bakarken bu soğukta Ekmek parası için mücadele verenlerde insan bize düşen yardımcı olmak belediyeleri siyasi olarak yarıştırmak deyil.