Son Dakika Haberler

KARASLAN İLE TÜM İLİŞKİLERİMİZ KESİLDİ

KARASLAN İLE TÜM İLİŞKİLERİMİZ KESİLDİ
Okunma : 98 views Yorum Yap

img_9070mtok
Sarıyer Belediye Meclisinde Erkan Karaaslan yine gündem oldu, Feto Soruşturması kapsamında tutuklanan Ve davası devam eden Sarıyer Belediyesi gibi 100 den fazla belediyede danışmanlık yapan ve bir çok firması bulunan eski maliye uzmanlarından Erkan Karaaslan tüm belediyelerde sorun olmaya devam ediyor.
Sarıyer Belediye Meclisinde Akp meclis üyesi Nurettin Çelik yerel basında çıkan haberler üzerine örnek göstererek önergelesini sunarken açıklama yapmak istedi ve tepkilerle karşılaştı.
Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Tok, Nurettin Çelik’ cevap verdi, ortam gerilmeye başladı.
MUSTAFA TOK. İLİŞKİMİZ KESİLDİ İHALELELR İPTAL EDİLDİ
Mustafa Tok cevap vermek amacıyla geldiği kürsüden yaptığı konuşmada soruşturmanın İstanbul Cumhuriyet Savcılığı tarafından yapılmadığını, İçişleri Bakanlığı müfettişleri tarafından idari bir soruşturma gerçekleştirildiğini belirtti. Tok bugüne kadar belediyede müfettişler tarafından çok sayıda inceleme yapıldığını hiç birinde olumsuz bir durumla karşılaşılmadığını da söyledi. Tok ayrıca İçişleri Bakanlığı’ndan gelen resmi yazı doğrultusunda Erkan Karaaslan’la tüm ilişkilerin kesilip, mevcut bir ihalesinin de iptal edildiğini, yapılan ödemelerin de geçmiş aylarda olduğunu belirterek, “Bu tür olaylarla ilgili olarak peşin yargıda bulunulmayalım. İleride pişman olunacak davranışlardan kaçınalım ve aceleci davranmayalım” dedi.