Son Dakika Haberler

Kılıçdaroğlu. Mazotta ÖTV, KDV olmayacak

Kılıçdaroğlu. Mazotta ÖTV, KDV olmayacak
Okunma : 142 views Yorum Yap

kemal_anketKemal Kılıçdaroğlu Kadirlide halka hitap etti, Genel Başkan
“O zaten size hizmet etti. Esnafın derdini biliyordu. Esnafın içinde bulunduğu sıkıntıları da biliyordu. CHP iktidarında sosyal devlet sana bakacaktır, bunu taahhüdü ediyorum, Recep beyin çocukları işsizmi bakınız 6. Gemiyi aldılar, CHP iktidarında çiftçinin aldığı mazotta KDV olmayacaktır dedi.
SGK PRİMİNİ KALDIRACAĞIZ
Bu iktidarın neler yaptığını iyi bilirdi. Değerli arkadaşlarım bir esnaf düşünün; sabahın erken saatlerinde dükkanını açar, müşterisini güler yüzle karşılar.
CHP’nin Genel Başkanı olarak söz veriyorum, CHP’nin iktidarında esnafın emekli aylığından kesilen sgk destek primini kaldıracağız.
Yine buradan söylüyorum, primini yatır yatırma hastalandığın zaman sosyal devlet sana bakacaktır. Bunun taahhüdü CHP’dir. Taahüd eden kişi CHP’nin Genel Başkanıdır.
RECEP BEYIN ÇOCUKLARI İŞSİZMİ
Recep Bey’in çocukları işsiz mi? 6. gemiyi aldılar.
Bizim iktidarımızda önce halk zenginleşecek. Siyaset zenginleşme aracı değildir. Çiftçinin hali meydanda. dünyanın en pahalı gübresini veriyorsun, elektriğini veriyorsun, suyunu veriyorsun. sonra da alın terinin karşılığını vermiyorsun. Çiftçi nasıl üretsin? Sürekli zarar ediyor.
MAZOTTA ÖTV.KDV OLMAYACAK
CHP’nin iktidarında çiftçinin kullandığı mazotta ÖTV, KDV olmayacak.
Çok sayıda kadın CHP belediye başkan adayımız olacak. Çok sayıda kadın belediye meclis üyesi olacak. Bütün kadın kardeşlerime sesleniyorum: Sizin eviniz CHP’dir.
Gelin CHP’de özgürce siyaset yapın.
Bir yere kadın eli değmişsse orada güzellik vardır.
Gençlere de seslenmek istiyorum: İşsizliğin olduğu evde huzur olmaz. İşsizliği önlemenin yolu siyasetten geçiyor. Eğer iyi bir politika güderseniz işsizliği önlersiniz. Gençlere açık çek veriyorum. CHP’nin iktidarında işsizliği önlemek için her türlü çabayı göstereceğim.
ANDIMIZI NİYE YASAKLIYORSUN
Yerel seçimler bizim için çok önemli.
Biz her komşumuzla barış içinde yaşamak isteriz. Çünkü liderimiz Mustafa Kemal Atatürk dedi ki: Yurtta barış, dünyada barış.
Andımız’ı niye yasaklıyorsun? Türküm demek ayıp mı? Hepimiz gurur duymalıyız… Türküm, doğruyum, çalışkanım… Bunu yasaklıyorsa güç sizdedir, yetki sizdedir. Sandığa gideceksiniz, dersini vereceksiniz.
Kimse CHP kul hakkı yedi diyemez. Bizim bir özelliğimiz var biz kul hakkı yemeyiz. İnsana saygılıyız. Biz CHP’liyiz. Biz bayrağımızı, ülkemizi, Atatürk’ümüzü seviyoruz. Biz Türkiye’yi seviyoruz.”