Son Dakika Haberler

Kireçburnu Spor Kulübü 62. Yılını Kutladı.

Kireçburnu Spor Kulübü 62. Yılını Kutladı.
Okunma : 176 views Yorum Yap

bayanfutbolKireçburnu Spor Kulübü geleneksel balosunu Koru Park’ta yaptı,

Sarıyer’in ilk bayan Futbol takımına sahip olan güzide kulübün geleneksel balosuna Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Başkan Yardımcısı Adnan Ayber, Recep Yel Meclis Başkanı Hüseyin Çoşkun ve Semra Kartal, CHP Belediye Başkan aday adayı Av. Necati Yıldırım, AKP Belediye Başkan aday adayı Şems Çakıroğlu, Sarıyer Halk Evleri Başkanı Hasan Pulat ,Bayan Milli Takım Antrenörü Mustafa Nur Gülen katıldılar.

ana_6Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Dostluk ve Barışa destek veren sizleri kutluyorum. Gençlerimizi bizim yarınlarımızdır. Atatürk’ün gençliğe hitabesi var, okuyalım, slogan atalım, bunu okumakla olmuyor, Yaşam içinde gençlerin elinden tutacaksınız, gençlerin ve kızların elinden tutarak bunu başaran Başkan Yaşar Kalender’e yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum dedi.

Kireçburnu Spor Kulübü Başkanı Yaşar Kalender,  62. yılını kutladığımız külübümüzün en başarılı yıllarını yaşıyoruz, Sarıyer’in ilk bayan futbol takımını kurduk ve kısa sürede başarılı olduk, hedefimiz 1.liğe çıkmak ve Türkiye’yi UEFA’da temsil etmek, bunu da dostlarımızın destekleri sayesin başaracağımıza inanıyorum dedi.

2012 yılında U-11 takımı ligde namalup şampiyon oldu ve İstanbul karmasına 5 oyuncu girerek başarılarının tesadüf olmadığını gösterdiler.

Sarıyer’in tek bayan futbol takımı olan Kireçburnu Bayan Futbol takımı başarılarına devam ediyor, hedeflerinin 1 lig olduğunu ve bir mahalle takımım Türkiye’yi yurt dışında temsil etme hakkına kavuşacağına yürekten inandıklarını belirterek, bir ilk başaracaklarını belirttiler.