Son Dakika Haberler

Korkaklar yarı yolda, cesurlar akılda kalır…

Korkaklar yarı yolda, cesurlar akılda kalır…
Okunma : 16 views Yorum Yap

Chpmehmetdeniz
 
Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna Artvin Şavşat ilçesinde saldırı olmuştur. Yaralılar var, 1 vatandaşımız da hayatını kaybetti. “Geçmiş olsun” “Allah rahmet etsin” demekle yetinmemiz mümkün değildir. Devlet yönetimi de aynı açıklamayı yaptı. Genel Başkanımıza yapılan saldırı suikast girişimi yeni değildir. Şehit cenazelerinde kurşun atıldı. Şimdi de direk CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Artvin Şavşat ilçesinde silahlı saldırıda bulunulmuştur. Ana muhalefet partisinin lideri bir ilden bir ile gidemiyorsa bunu basit cümlelerle geçiştirmek mümkün değildir.
Sayın Genel Başkanımızın, Cumhuriyetin kurucu değerlerine, laik demokratik cumhuriyete bağlılığı ve darbe girişimine karşı koymuş olduğu duruşu ile bazı kesimleri rahatsız etti. Ülkeyi bölmek isteyen cumhuriyet düşmanları Genel Başkanımızı hedef tahtasına oturttular.
İçişleri Bakanı yapılan saldırının PKK tarafından gerçekleştirdiğini söylüyor. Her kim tarafından yapılırsa yapılsın Cumhuriyet Halk Partililer yollarından dönmezler, yarı yolda kalmazlar.
Korkaklar yarı yolda, cesurlar akılda kalır.
Genel Başkanımızın ziyaretlerini kesmemesini ve cesurca programına devam etme arzusuna gerçek bir devlet adamının tavrı olarak görüyorum.
“Allah’ın verdiği canı Allah’tan başka kimse alamaz” diyen Genel Başkanımıza yapılan saldırı Türkiye Cumhuriyeti’ne yapılmıştır.
Topyekün mücadeleye devam edeceğiz. Hiçbir kuvvet yolumuzdan çeviremeyecektir.
Saygılarımla,
Mehmet Deniz
CHP Sarıyer İlçe Başkanı