Son Dakika Haberler

Mehmet Deniz, Sarıyer Halkına Teşekkür Ediyorum

Mehmet Deniz, Sarıyer Halkına Teşekkür Ediyorum
Okunma : 92 views Yorum Yap

chp_mehmet denizCHP Sarıyer İlçe başkanı Mehmet Deniz Yerel seçim sonuçları için yapmış olduğu basın açıklamasında CHP Sarıyerde oyunu artırarak birinci parti olmuştur, tüm sarıyer halkına teşekkür ediyoruz dedi.

Sarıyer’de partimiz oy oranını 2009 yerel, 2011 genel seçimlerine göre artırarak 1. parti olmuştur.

Bu başarıda emeği geçen başta CHP Sarıyer örgütü olmak üzere, katkı sunan Sarıyer’li tüm seçmenlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarken, vermiş olduğunuz destek ve güvene layık olmak için gece gündüz, yorulmadan, dur durak demeden çalışacağımızın sözünü veriyoruz.

Bu başarının sağlanmasında çeşitli etkenler söz konusu olmuştur.

*5 yıldır var olan CHP Belediye Başkanı Sn. Şükrü Genç ve ekibinin başarılı çalışmaları,

*CHP İlçe örgütünün cefakar, mücadeleci tutumu,

*Birlikte ve beraber çalışma,

*Gerek Belediye Başkanımız Sn. Şükrü Genç’in, gerekse İlçe Başkanlığımızın Sarıyer’de ki sivil toplum kurumları, muhtarlar, spor kulüpleri, cami, cem evi, kilise v.b. kurumlarla iç içe olması karar alınırken kararlara kurumlarında ortak edilmesi, tarafsız herkese eşit davranılması. Örneğin Sarıyer merkez camiinin yapılması, FSM’de cami temelinin atılması, Sarıyer’de yıllarca ihtiyaç duyulan FSM ve Cumhuriyet Mahallesinde 2 adet cem evinin kaba inşaatının bitirilmesi, tüm ibadethanelerin, okulların temizliklerinin belediyemizce yapılması, kısaca AKP’nin din istismarının önlenmesi.

*İlçemizin 12 mahallesinde mülkiyet problemi yaşayan vatandaşlarımızın bu sorunun 20 yıldır İBB’ni, 12 yıldır hükümeti elinde bulunduran AKP iktidarı tarafından çözülmek istenmemesi, bu konuda ki niyetlerinin vatandaş lehine değil rant odaklı olması, bu konuda sözde tapularla vatandaşı kandırmaya çalışmaları, FSM Mahallesini risk alanı ilan ederek Belediye Başkanımız Sn. Şükrü Genç’in çabalarıyla bakanın geri adım atması, Derbent Mahallesinde seçime1 hafta kala tomalarla polis nezaretinde 2200 kişinin konut sahibi olduğu yerde kendi yakınları olan 18 kişiye sözde tapu dağıtma komedileri ve bunun gibi birçok nedenden ötürü gecekondu mahallesinde oturan vatandaşlarımız mülkiyet sorunlarının çözülmesinde kendilerinden biri olarak gördükleri bizleri desteklemeleri,

*Daha önce sandığa gitmeyen duyarlı seçmenin tehlikenin farkına vararak sandığa gitmeleri ve CHP’ye destek vermeleri,

İlçemizde 30 Mart 2014 yerel seçimlerine katılım oranı % 91’dir. Sevincimiz İstanbul Büyükşehir belediyesini alamamamız nedeniyle buruktur.

Belediye Başkanımız Sn. Şükrü Genç’in bu seçimde güzel bir sloganı vardı ‘’ El ele daha ileriye’’ , daha yükseğe gideceğiz.

Sarıyer’in 38 mahallesinde de oyumuzu arttırdık. Gün artık konuşma günü değil, söylenecek bütün sözler söylendi, şimdi;

Gecemizi gündüzümüze katarak çalışma zamanıdır.

Eksiklerimizi giderme zamanıdır.

Sarıyer’e sahip çıkma zamanıdır.

Bizim için Sarıyer en büyük değerdir.

Saygılarımla,

Mehmet Deniz

CHP Sarıyer İlçe Başkanı