Son Dakika Haberler

Mehmet Deniz ve Şükrü Genç Destan Yazdı

Mehmet Deniz ve Şükrü Genç Destan Yazdı
Okunma : 107 views Yorum Yap

chpsariyer_iftarSarıyer tarihinin bugüne kadarki en büyük ve kalabalık iftarı Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’nda gerçekleşti.

Sarıyer Belediyesi ramazan iftarlarına Sarıyer Merkez mahallesinden başlamış ve rekor katılım ile 3000 kişi iftar yapmıştı. Bugün gerçekleşen CHP Sarıyer ilçe başkanlığını düzenlemiş olduğu Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı iftarı tüm zamanların en kalabalık iftarı olarak tarihe geçti.

CHP Grup Başkan Vekili Akif Hamza Çebi CHP Sarıyer ilçesinin düzenlemiş olduğu iftara seçim programı dolayısı ile katılamadığını belirten mesajı okundu

MEHMET DENİZ ŞOV YAPTI, İŞTE BAŞARI BUDUR

İlçe Başkanı Mehmet Deniz tüm örgütü ile iftarda buluşarak Sarıyer’de siyasetin ayrımcılık, siyasi bölünme ve ayrıştırmanın, oluşabilecek tüm dedikoduların önüne set çekerek birlik ve beraberlik içinde yürüttüğü ve 2014 seçimlerinde izlemiş olduğu dostluk ve barış siyasetinde CHP kazanımlarının ve hizmetlerinin karşılığını iftarda bulunan halk kalabalığında açıkça göstermiş oldu. “Mehmet Deniz, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları” olarak mükemmel çalışmaları alanda alkışlarla karşılandı

medeniz_12Sarıyer Başkanı Şükrü Genç, Muhteşem kalabalık karşısında bugüne kadar yaptıklarının semeresini aldı. Başkan Sarıyerlilerin ve tüm İslam aleminin ramazan bayramını kutladı.

ANNELERİN GÖZYAŞI DÖKMESİNİ İSTEMİYORUM

Ramazanın son gününde ilk defa siyasi konuşma yapan Şükrü Genç, “İsrail- Filistin” savaşına atıfta bulunarak, bugüne kadar savaşların galibi olmamıştır, savaşanlar kaybetmiştir. Kazanan barış olmuştur, dileğimiz savaşın durmasıdır. Bizi buradan duyacak insanlara kocaman alkış istiyorum dedi. Binlerce kişinin alkışlarla protesto ettiği İftar yemeğinde, Hiçbir annenin gözyaşı dökmesini istemiyorum, istemiyoruz dedi.

BU MELANETTEN KURTULACAĞIZ

Şükrü Genç, Türkiye genelinde başlattığı uyuşturucu ile mücadele komisyonun yapmış olduğu çalışmalara istinaden, komisyonun her parti’nin katılımı ile gerçekleştirilen ve 600 kişi ile görüşerek hazırlanan komisyon raporundan bahsederek, Tüm annelere uyuşturucu melanetine karşı mücadele etmek için herkesin önce kendi çocuklarından başlayarak mücadeleye katılmalarını ve destek vermelerinin yanında söz vermelerini istedi.

76 MİLYON İÇİNDE  KENDİNİ ORTAYA ATTI

Resmi kayıtlarda hergün 100 genç insan’ın “Bonzai” den ölmesi ile Türkiye’de 76 milyon içinde kendini ortaya atarak bir mücadele bayrağı açan Şükrü Genç, bugüne kadar yüzlerce gazeteye, onlarca Tv kanallarına çıkarak, Sarıyer Belediye çalışmalarından  farklı olarak, kendini toplum sağlığı için seferber etmesi, tüm ülkeyi “Uyuşturucu ile Mücadelede” ayaklandırmaya çalışması, Belediye Başkanlığından farklı toplumsal sorumluluklarında öncü olması gerektiğini, her şeyi devletten beklenilmemesini, ailelerin, annelerin, babaların yaşamdaki tüm alanlarında bunun için mücadele etmesini aylardır haykırarak anlatarak, tüm koşullarda halktan destek isteyerek mücadele bayrağını daha yukarıya taşıyor…

chpgencSarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem ve ekibi ramazan boyunca yapmış oldukları iftar ve ramazan etkinliklerinde göstermiş oldukları hatasız performans yıllardır yapılan etkinliklerin tecrübesi ile ramazan ayını muhteşem çalışma disiplini içinde tamamladılar. Ekip anlayışı ve disiplinli çalışmaları yapılan tüm organizasyonlarda gerçek değerler olarak kendisini gösterdi. Halka hizmet için güler yüzlerini esirgemeyen İsmail Erdem ve Ekibini kutluyoruz..

Sarıyer Times