Son Dakika Haberler

Mehmet Deniz, Yeni Arkadaşlara Başarılar Dilerim

Mehmet Deniz, Yeni Arkadaşlara Başarılar Dilerim
Okunma : 53 views Yorum Yap

sariyer_ilceCHP Sarıyer İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa edenlerin yerine yedek üyelerden, Can Taylan Gültekin, Şehrigül Atlı ve Fikret Burak Kavak geldi.

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada yenilenen yönetimin ağırlıklı olarak gençlerden oluştuğu belirtildi.

Yönetime yeni katılan üyelerin eski gençlik kolu başkanlığında da görev aldıkları, aralarında akademisyenlerin de bulunduğu ifade edildi. Yeni yönetim kurulu üyelerinin asil üye olarak göreve başlamasından sonra gerçekleştirilen toplantıda görev dağılımının da yapılarak, bankacılık mezunu Şehrigül Atlı’nın basından sorumlu başkan yardımcılığını üstlendiği, Fizik Mühendisi  Can Taylan Gültekin’in bilişimden sorumlu başkan yardımcısı olduğu bildirildi. Ayrıca bunlar dışında da görev değişiklikleri olduğu ifade edildi.

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın yeni Yönetim Kurulu Üyeleri üstlendikleri görevle ilgili şu mesajı verdi: “Biz, bizden önceki arkadaşlardan bayrağı devraldık. Bu bayrak bizlere verildi. Bizler ise bu bayrağı Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçesi’nde en iyi yerlere taşıyacağımıza dair söz veriyoruz.’’ Yönetim Kurulu üyeliğine gelen arkadaşlarına başarı dilediğini belirten CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz ise “Biz, Cumhuriyet Halk Partisi olarak Sarıyer ilçesinde büyük bir aileyiz. Daha önce ilçede görev yapmış tüm yöneticilerime teşekkür eder, yeni arkadaşlarıma başarılar dilerim” dedi.

CHP SARIYER İLÇESİ YENİ GÖREV DAĞILIMI

MEHMET DENİZ     BAŞKAN

YETER BÜYÜKDURMUŞ            İLÇE SEKRETERİ

RIFAT ELMAS         SAYMAN

NURSAL GENÇ      İNSAN HAKLARINDAN SOR.BŞK.YRD.

DENİZ ÇAKIL          ÖRGÜTTEN SORUMLU BŞK.YRD.

HİKMET ERDUR     Üye

MERVE TOPRAKSÜREN EĞİTİM SEKRETERİ

BİROL BEŞİKÇİ      YEREL YÖN.SORUMLU BŞK.YRD.

YEŞİM ARSLAN     ENGELLİLERDEN SORUMLU BŞK.YRD.

HATAY DELİBAŞ    EYLEM VE ETKİNTEN SOR.BŞK.YRD.

SEHER KIRAÇ        Üye

ŞEHRİGÜL ATLI     BASINDAN SORUMLU BŞK.YRD.

FİKRET BURAK KAVAK   Üye

CAN TAYLAN GÜLTEKİN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİDENDEN SOR.BŞK.YRD.

Şehrigül Atlı ( Basından sorumlu başkan yardımcısı)