Son Dakika Haberler

MUHTEŞEM PERFORMANS. CANSU YAREN ÇOŞKUN KAPIYI AÇTI

MUHTEŞEM PERFORMANS. CANSU YAREN ÇOŞKUN KAPIYI AÇTI
Okunma : 148 views Yorum Yap

Cansuyarencoskun
 
Tv8 Rising Star Türkiye ses yarışmasında Sarıyerli Cansu Yaren Çoşkun muhteşem performansı ile %80 oy alarak başarı kapısını açtı.
Cansu Yaren Çoşkun, Ajda Pekkan’ın şarkılarından Sözlerini Fikret Şenes, Müziğini Anselmo Genovese ait “ Son Yolcu” şarkısını muhteşem performans ile seslendirdi.
Rising Star Türkiye ses yarışması jüri üyelerinden Mustafa Sandal, Emina Sandal, İrem Derici ve Yılmaz Morgül herbiri tam oy vererek Cansu Yaren Çoşkun’un performansını beğendiler.
Yılmaz Morgül şarkı bitiminde İnsanlar yaşar ama, daima hiç susuz,ama bize şarkıları söyle cansuyumuz” hep birimiz gelse,helal olsun,o kadar su gibi okudunki onu hep yolun açık olsun,” dizlerini şarkıya dökerek söyledi.
Yılmaz Morgül Yorumunda, bizlere su gibi söyledin.
Mustafa Sandal yorumunda ise şarkını dinlemeyi tercih ettim not almadım, o kadar güzel yorum yaptınki çok beğendim, genel olarak daha da iyi performans göstereceğine inanıyorum,biraz heyecanlısın, ben senin bundan sonraki yarışmanda kendi bestelerimi vermek istiyorum” dedi.
İrem Derci ise, “şarkınla beni kendine hayran bıraktın,şarkılarla ile haşır neşir olman çok belli, gerçekten çok beğendim yolun açık olsun “ dedi.
CANSU YAREN ÇOŞKUN’UN  PERFORMANSINI BURDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ