Son Dakika Haberler

Neden İNAN GÜNEY. Cesaret, Direniş, Emek

Neden  İNAN GÜNEY. Cesaret, Direniş, Emek
Okunma : 136 views Yorum Yap

INAN GUNEYDünya’nın en önemli direnişlerinden olan Gezi Parkı eylemleri sekiz cana mal oldu, Çadır yakanlar, Gaz sıkanlar, ilaçlı Tomalar, sokak çatışmaları ve ölen, yaralanan, bayılan yaşlılar, gençler, kadınlar yürek yakan insan manzaraları içinde Taksim’in merkezinde CHP Beyoğlu ilçesi ülkemizin en büyük dayanışma ve direnişini göstererek mücadele veriyor, CHP Beyoğlu ilçesi devletin yasaklarına ve baskılarına boyun eğmeden kapılarını direnişe açıyor,  İnan Güney CHP İlçe Başkanı olarak  tüm dayanışma ve bileşenlerine sahip çıkıyordu.

İnan GÜNEY neden Millet Vekili olmalı.

Neden İnan GÜNEY…

Vermiş olduğu siyasi sorumluluk adına kapılarını halka açan ve direnç gösteren CHP’nin nadir ilçe başkanlarından biri olduğu için, Tecrübesi ile dava arkadaşlarını emniyete, istihbarata, ifadeler ve fişlemelere rağmen teslim etmediği ve mücadelenin bayraktarlığını yapan bir devrimci olduğu için diyoruz.

Neden İnan GÜNEY…

Atatürk ilke ve devrimlerinin yılmaz savunucusu, Laik ve çağdaş eğitim sisteminin yeniden kazanılması için verilen mücadele, gençliğin değişim, demokrasi, özgürlük ve eşitlik mücadelesine hazır olduğu biliyoruz.

Neden İnan GÜNEY..

Gelir dağılımındaki adaletsizlik, yoksulluk ve bu koşulları hazırlayan Yolsuzluklar ile mücadele etmek için mecliste olması gereken millet vekili olduğu tespit ediyoruz.

İnan Güney adaylığını açıklarken yapmış olduğu basın toplantısında,

“Benim kavgam demokrasi kavgasıdır”

“Benim veya bir başkasının Milletvekili olmaması değil, önemli olan Altı oklu bayrağımızı Ankara’da iktidar gönderine çekmektir, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Başbakan yapmaktır. Önemli olan çocuklarımızın geleceğini kurtarabilmek, onların gelecek kavgasını bugünden hep beraber verebilmektir. Bende partime verdiğim emek, yol arkadaşlarımın ve kendi toplumumun desteği ile partimin iktidar iddiasına destek vermek, ortak olmak, güç vermek için Millet Vekili olmak istiyorum.”