Son Dakika Haberler

Ömer Karaman’a Veda Yemeği

Ömer Karaman’a Veda Yemeği
Okunma : 123 views Yorum Yap

omerkaramanSarıyer Kaymakamı Ömer Karaman’ın Darıca ilçesine atanması sebebiyle Sarıyer Muhtarlar Derneği Veda yemeği düzenledi, Sarıyer belediye Başkanı Şükrü Genç, Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, Meclis Üyesi  Mustafa Oktay Aksu, Mustafa Balcı, Sarıyer Muhtarları, İlçe Emniyet Müdürü, Tarım Müdürü,İlçe Milli Eğitim Müdürü, AKP İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve Yönetim Kurulu üyeleri, AKP eski Meclis Üyeleri ve Sivaslılar Derneği katıldılar.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Darıca Kaymakamlığı’na atanan Ömer Karaman için “Kaymakamımız Ömer Karaman, Sarıyerli vatandaşımızdır. Gittiği yer neresi olursa olsun başarılı çalışmalarına devam edecektir. Sarıyer’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Sarıyer’de görev yapan Kaymakam Ömer Karaman “Sarıyer’de güzel çalışmalar yaptık. Hizmet aşkıyla ve heyecanıyla çalışarak görevimi yapıyorum. Başkalarının yararına koşmak ibadettir. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Sarıyer’de Bal, Börek ve Balıkçılık kampanyası başlatarak projeyi hayata geçiren Ömer Karaman beş yıl görev yaptığı Sarıyer ilçesinden bir Sarıyerli olarak kalmaya devam edeceğini, İstanbul’a en yakın neresi varsa o ilçede görev almak istediğini belirterek tayini çıktığını belirtti. Ailesi ve çocuklarının burada olduğunu Tüm sarıyerlileri darıcaya bir dostları olarak beklediğini söyledi.

omer_12Sarıyer Belediye başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Muhtarlar Derneği başkanı Hüseyin Sarıuçak ve AKP İlçe Başkanı  Salih Bayraktar birer plaket verdiler.

Program sonrasında Başkan Genç ve Kaymakam Ömer Karaman davetlilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.