Son Dakika Haberler

PINAR MAHALLESİ MUHTARLIK BİNASINA KAVUŞUYOR

PINAR MAHALLESİ MUHTARLIK BİNASINA KAVUŞUYOR
Okunma : 166 views Yorum Yap

Sarıyer mahallelerinde muhtarlık binası olarak küçük çaplı ve kiracı olarak ikamet eden Pınar Mahallesi Muhtarlığı, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in sözü üzerinde yeni yerine kavuşuyor, Şükrü Genç Yeni Başkanlık binası açılışından sonra PınarMahallesine vermiş olduğu söz yerine getirildi.

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek Pınar Mahallesi Muhtarı Ayhan Yılmaz ve Meclis üyeleri ile birlikte temel atma töreni gerçekleştirdiler.
Pınar Mahallesi yurttaşları ile birlikte Muhtarlık binası inşaatında kurban kesildi. Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, Mahalle muhtarlığı çeşitli yerlerde hizmet ediyordu, Belediyemiz olarak Muhatrlık binasını yapıyoruz, bodrum katı yapıldı, hayırlısı ile temelini atıyoruz, çok kısa sürede tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız,Belediye başkanımıza, Meclis üyemiz Fatik Eker’e Ve Muhtarımıza teşekkür ediyorum, yeri bulmamızda katkı sağladılar bizde en kısa sürede bunu gerçekleştireceğiz.

Meclis Üyesi Fatik Eker ise Belediyemiz Pınar mahallesi yapmış olduğu bir çok hizmetin yanında bir de muhtarlığımızın yapılması bizleri mutlu etti, Başkanımıza teşekkür ediyoruz dedi.

Pınar Muhtarı Ayhan Yılmaz’ı bu mutlu gününde meslektaşları ve yakın dostları yalnız bırakmadı. Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sarıuçak, İstinye Muhtarı Recep Alkan, Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, Belediye Meclis Üyeleri Aysın Günen, Nihal Nevruz, Mustafa Balcı gibi isimler de temel atma törenine katıldı.