Son Dakika Haberler

Sarı Platform Futbol Okulları Halı Saha Turnuvası Muhteşem Geçti

Sarı Platform Futbol Okulları Halı Saha Turnuvası Muhteşem Geçti
Okunma : 183 views Yorum YapSarı PlatformSarıyer Platform Derneği muhteşem etkinliğe ev sahipliği yaptı. Projelerini yıllık olarak düzenleyen ve her ay bir etkinlik yaparak STK lar içerisinde en başarılı dernek olarak bilinen Sarıyer Platform, Spor Komisyonunun düzenlemiş olduğu Sarıyer Futbol Okulları Turnuvası muhteşem geçti.
Tüm Takımların şampiyon ilan edildiği turnuvada bütün sporculara madalyaları verildi.
Sarı Platform Derneği Başkanı Mustafa Bakır, Bu çalışmalarımızı geleneksel hale getireceğiz. Önümüzdeki yıl futbol okulları dahil kulüpler arası yapacağız ve katılımı geniş tutacağız dedi.
Sarı Platform Spor Komisyonundan Altay Unan, Cüneyt Gül, Fehmi Tümeralp, Oktay Çevik Organize ettiği etkinlik hatasız olarak geçti. Eski Sarıyer Spor kulübü oyuncularından Antrenör Altay Unan, Sarıyer de Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol okulunu yönetiyor.
Futbol okulları turnuvasında sporculara ödülleri, MHP İlçe Başkanı Erdal Çoban, CHP Meclis Üyesi, Sarıyer Spor Kulübü Basın Sözcüsü Gökhan Zeybek, Sarıyer Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı İlker Büyükdurmuş, CHP Sarıyer belediye Başkanlığı aday adaylarından Av. Necati Yıldırım, Güner Şahin, Cengiz Tamer madalyalarını taktılar.

 Turnuvaya,  Sarıyer Beşiktaş Spor Kulübü Kilyos Futbol Okulu,  Sarıyer Bahçeköy spor Spor Kulübü Futbol Okulu,  Sarıyer British Scholl, Sarıyer Çayırbaşı Özkan Spor Kulübü Futbol Okulu, Sarıyer Fenerbahçe Spor Kulübü Sarıyer Futbol Okulu, Sarıyer Martı Futbol Okulu, Sarıyer Pınar Spor Futbol Okulu, Sarıyer Spor Kulübğ Futbol Okulu katıldılar..