Son Dakika Haberler

Sarı Platform Geleneksel Yıl Dönümü Gecesine Hazırlanıyor.

Sarı Platform Geleneksel Yıl Dönümü Gecesine Hazırlanıyor.
Okunma : 125 views Yorum Yap


sari_anaİplatformSarıyer’in en başarılı Sivil Tolum Kuruluşlarında Sarı Platform  14 Aralık ‘013 Cumartesi günü yapılacak olan Geleneksel yıl dönümü gecesi hazırlık amaçlı dernek binasında koktely düzenledi.

Proje ve gece ile ilgili çalışmalar konusunda üyelerini bilgilendiren Başkan  Mustafa Bakır,Her yıl düzenlediğimiz geleneksel gecemizde hata yapmak istemiyoruz, tarih itibarıyla yine beş yıl önce yaşadığımız siyasi tarihin içerisindeyiz, Derneğimizin başarıları meydanda. Her görüşten insanların oluşturduğu bir çatı STK’yız sorumluluklarımız büyük, Dernek içinde 3 üye +  2 fahri üye olmak üzere 5  başkan adayımız   aday adaylığı için partilerine müracaat yaptılar, MHP açıklarsa ki bekliyoruz belkide 6. Başkan adayımız olacak. Her partiden Meclis üyesi aday adayımız var. “

“Beş yıl önce olduğu gibi parti tutmadan. Sarıyer’e yapılacak hizmet yarışında inadığımız kişiye destek vereceğiz. Zor bir süreç yaşıyoruz, bu tarihi süreçte projelerimizi dinleyen ve uygulayan, yardım isteyen ve ekibimizi iyi değerlendiren ekibi destekleyeceğiz. Tarafsız olamıyacağız, Sarıyer’in sorumluluğunu bilen STK olarak halkın beklenti ve taleplerini biliyoruz, bu talepleri başkan adaylarına iletiyoruz, bütü partilerden başkan adayları ziyeretimize geliyor, düşüncelerini paylaşıyor, hizmet isteklerimizi ve projelerimizi bildiriyoruz. Mümkün oldukça tarafsız olmaya özen gösteriyoruz. Bu konuda çok duyarlıyız.”

Sarıyer Platform kokteyline katılan AKP Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Bülbül ise bugün dostlarımızı ziyarete geldim, adaylığı sürecini anlatan İsmail Bülbül, “Sarıyer belediyesinin başarılarla yönetilen en üst seviyeye gelmesi için çalışıyoruz, birlik ve beraberlik içinde teşkilatımın en yüksek desteğiyle aday oldum, Tek başına bir iş başaramayız. Bir bütünlük içinde olmalıyız, her birimiz mozaiğin parçaları olarak STK lar projelerimizin ana hedefleridir. Sivil Toplum Kuruluşlarının etkinliğini ve halkı yönlendirmesinde başarılarını biliyoruz. Sarı Platformda etkin STK dır”.

“Sarıyer’in mülkiyet sorununu,Balıkçılık,yeni bağlanan mahalleler, Turizm ve marka sehir yaratma projelerini konuşuyoruz, Sarıyerde dingin bir yapı var, burada iş üretmek gerekiyor, plajlarını, ormanlarını iyi değerlendirmek gerekiyor, hak ettiği ama hizmet alamadığı bir sarıyer ile karşı karşıyayız, Sarıyer’i hizmetten yoksun bırakanlar var. Tarihleri erteleyenler, mazeret üretenler var.  Sarıyer’e yapılacak hizmet büyükşehir belediyesine karşı uygulanan siyasi taktikler gerekçe gösterilerek ertelenemez. Aday olduğumda İBB ile sıfır problemli bir belediye ve hizmetin en büyüğünü gören Sarıyer ilçesi göreceksiniz” dedi.

Kokteyl’de Sürpriz yaşandı, Sarıyer Platform Yönetim Kurulu üyesi Ömer Tokgözlü’nün doğum günü kutlandı.

omertokgozlu