Son Dakika Haberler

Sarıgül Sarıyer’de Gövde Gösterisi Yaptı

Sarıgül Sarıyer’de Gövde Gösterisi Yaptı
Okunma : 186 views Yorum Yap

imageCumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Musatafa Sarıgül, CHP pankartlarının gece kesildiğini iddia ederek, “Şayet AK Parti adayının astığı afişler duruyor, diğer siyasi parti adaylarının astığı afişler yoksa o zaman Mustafa Sarıgül gençlik kolu başkanı olur. İstanbul valisi bu güvenliği sağlamazsa gençleri alırım sokak sokak İstanbul’da bir tek afişlerini bırakmam” şeklinde konuştu.

Şişli Belediye Başkanı ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Sarıyer Pınar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Coşkulu kalabalık tarafından karşılanan Başkan adayı Sarıgül, kendisini karşılayan vatandaşlara hitap etti.

AK Partililere seslenen Sarıgül, “Geceleri pankartlarımızı kesiyorlar. Buradan bir kez daha AK Partili yetkililere sesleniyorum. İstanbul Başkanımız Oğuz Kağan Salıcı başkanımız yarın AK Parti il başkanıyla konuşmasını diliyorum. Çarşamba günü akşamı saat 12’ye kadar bu konuda bir uzlaşma sağlanmasını arz ediyorum. Böyle bir uzlaşma sağlanmazsa İstanbul Valimize gidip birebir konuşacağım. AK Parti adayları nereye afiş asıyorsa diğer siyasi partiler de oraya afiş asmakla demokrasinin gereği mükelleftir. Şayet AK Parti adayının astığı afişler duruyor, diğer siyasi parti adaylarının astığı afişler yoksa o zaman Mustafa Sarıgül gençlik kolu başkanı olur. O zaman dünyanın kaç bucak olduğunu görürsünüz. İstanbul valisi bu güvenliği sağlamazsa gençleri alırım sokak sokak İstanbul’da bir tek afişlerini bırakmam” şeklinde konuştu.