Son Dakika Haberler

SARIYER CHP’NİN ACI GÜNÜ

SARIYER CHP’NİN ACI GÜNÜ
Okunma : 56 views Yorum Yap

Sarıyer’in sevilen siyasetçilerinden, eski CHP Sarıyer İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu’nun kardeşi ve eski İstanbul İl Genel Meclis Üyesi Avni Sarıoğlu kalp krizi nedeniyle kaldırıldığı İstinye Devlet Hastanesi’nde yaşamını kaybetti.

 

Sarıyerin sevilen siyasetçilerinden, eski CHP Sarıyer İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu’nun kardeşi ve eski İstanbul İl Genel Meclis Üyesi Avni Sarıoğlu kalp krizi nedeniyle kaldırıldığı İstinye Devlet Hastanesi’nde yaşamını kaybetti.

CHP Sarıyer’in son yıllardaki en büyük siyasi hafızalarından olan, Kongre üstadı ve uzun yıllar İlçe yöneticiliği ve il genel meclis üyeliği yapan Avni Sarıoğlu’nun ani vefatı ailesi, yakınları ve dostlarını büyük üzüntüye sevketti.

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı ve İBB Belediye Meclis Üyesi Gökan Zeybek’in de kuzeni olan Avni Sarıoğlu’nun vefat haberini duyan yakınları, partililer Reşitpaşa da bulunan evine taziye ziyareti  için siyasiler ve sevenleri yanlız bırakmıyorlar.

Avni Sarıoğlu’nun cenazesi Çarşamba Günü İkindi namazına mütakip Reşitpaşa Doğanevler Camii’den kaldırılacak ve Kilyos Ağlamış Dede mezarlığına defnedilecek.