Son Dakika Haberler

Sarıyer Kulübü Sevdalısı Hüseyin Bayraktar Unutulmazlar Arasında

Sarıyer Kulübü Sevdalısı Hüseyin Bayraktar Unutulmazlar Arasında
Okunma : 192 views Yorum Yap

huseyin_bayraktarSarıyer’in sevilen ismi Köfte Hüseyin lakaplı Hüseyin Bayraktar, sevenlerini yasa boğdu. Dün akşam saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman Bayraktar’ın cenazesine binlerce Sarıyerli katıldı.

Bayraktar’ın vefat haberi ilçe de şok etkisi yarattı. Köfte Hüseyin’in cenazesi Sarıyer Merkez Camii’nde kılınan ikindi namazının ardından Kilyos aile mezarlığına defnedildi.

Sarıyer Tarihi Yazarı, Sarıyer Spor Kulübü eski başkanı İbrahim Balcı Sosyal paylaşım sitesinde duygularını paylaştı.

KÖFTE HÜSEYİN SARIYER KULÜBÜ SEVDALISIYDI ONU DA YİTİRDİK. YAŞIM, YAŞITIM DEĞİLDİ HÜSEYİN, YARI YAŞIMDA BİLE DEĞİLDİ DAHA. DEDESİ ARKADAŞIMDI “AĞABEY” DERDİM KENİDİSİNE, BABASI BENDEN KÜÇÜKTÜ VE ARKADAŞTIK. YANİ ÜÇÜNCÜ NESİLDİ AİLESİNİN… MÜTHİŞ BİR SARIYER SEVDALISIYDI. KULÜBÜNÜ CANI GİBİ SEVENLERDEN BİRİYDİ. GENÇTİ, DELİ DOLUYDU, HAŞARIYDI, KABINA SIĞMIYORDU! GENÇLİK BÖYLE BİR ŞEY İŞTE… DELİKANLI İKEN YAPILAN HER ŞEY HOŞGÖRÜ DENİZİNDE BİR KATRE, BİR DAMLA SU GİBİDİR, AKAR GİDER VE UNUTULUR. AMA KÖFTE HÜSEYİN UNUTULMAYACAK. ÇÜNKÜ CENAZESİ SARIYER CAMİİNE GELDİĞİNDE VE CENAZE NAMAZI KILINMASI SIRASINDAKİ KALABALİK, GENÇ İNSAN VE HANIMLARIN SAYISI MÜTHİŞTİ. BU DA SEVİLDİĞİNİ VE UNUTULMMAYACAK OLMASINI GÖSTERMİYOR MU? KÖFTE HÜSEYİN’İ ARKADAŞLARI KADAR TANIMAMA İMKAN YOK AMA BİR GÜN OLSUN BANA HATTA BÜYÜKLERİNE KARŞI ASLA SAYGIDA KUSUR ETMEDİ. KARŞILAŞTIĞIMIZDA GİYİMİNE GÖRE ÖNÜNÜ İLİKLEMEDEN GERİ DURMADI. TOKALAŞTIĞIMIZDA ELİMİZİ ÖPMEKTEN GERİ KALMADI… ARKADAŞLARINA BAĞLI, SARIYER KULÜBÜ SEYİRCİSİ ÜZERİNDE ETKİLİ, ARKADAŞLARI İÇİN HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI YAPABİLECEK BİR SARIYER SEVDALMISINI KAYBETMİŞ OLDUK. YAZIK OLDU, ALLAH RAHMET EYLESİN, YAKINLARININ, SARIYER SEVDALILARININ BAŞI SAĞOLSUN, ALLAH SABIRLAR VERSİN.