Son Dakika Haberler

Sarıyer Onursal Başkan Ali Yılmaz’ı Mezarı Başında Andı

Sarıyer Onursal Başkan Ali Yılmaz’ı Mezarı Başında Andı
Okunma : 28 views Yorum Yap

AliyilazOnursal İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve dava arkadaşları 8. Ölüm yıldönümünde Kilyos mezarlığında anıldı, Okunan dua sonrası Ali Yılmaz çocukluk arkadaşı Erdoğan Sarıgül, Ramazan Gecenoğlu şiirler okudu, Eski İlçe Başkanlarından Şevki Bakırcı ise özlem dilek ve temennilerde bulunarak tüm aileye başsağlıgı diledi.
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Ali Her zaman geliyorum, en son 8 hazirandan sonra geldim ve dertleştik,unutulmaz dostum ve arkadaşımızı burada ailesi ile birlikte anıyoruz, dedi.

CHP il yöneticileri, Eski ve Yeni İlçe Başkanları, Belediye Başkan Yardımcıları ve dostları ve aileler Ali Yılmaz’ı yanlız bırakmadılar.

ALİ YILMAZ KİMDİR?
1980 öncesi CHP’de çeşitli görevlerde bulunan Ali Yılmaz ayrıca 1970’li yıllarda bir dönem DİSK Genel İş Sekreterliği görevinde de bulundu. DİSK davasından yargılanıp 42 ay hapis cezasına çarptırılan Ali Yılmaz onurlu hayatına birçok mücadeleyi sığdırmıştı. Ali Yılmaz 1991 yılında SHP Sarıyer İlçe Başkanlığı ve daha sonra İl Yöneticiliği görevinde de bulunmuştu.