Son Dakika Haberler

Sarıyer Seyircisi, 2 defa Küme Düşüren Yusuf Tülün’ü Unutmuş.

Sarıyer Seyircisi, 2 defa Küme Düşüren Yusuf Tülün’ü Unutmuş.
Okunma : 121 views Yorum Yap


sariyer_sporSarıyer bugün Yusuf Ziya Öniş stadında karşılaştığı kartal Spor ile yenişemedi.

Sezon başından beri istikrar sorunu ve uyum sorunu yaşan Sarıyer, 3 maçında yine berabere kalarak 3 maçta üç puanın sahibi oldu.

İlk yarı 38 dakkika da Sinan ile gölü bulan Sarıyer, 40. Dakikada üç net gol pozisyonundan yararlanamadı, Sarıyer ikinci yarında yorgunluk göstererek 60 dakikadan sonra kontrolu kaybetti ve 69 dakikada Burak Göksel’in gölüne mani olamadı ve maçtan beraberlikle ayrılmak zorunda kaldı.

Sarıyer taraftarı, Önce yönetim istifa, sonra ise bize otobüsü çok gördünüz diyerek Şükrü Genç istifa sloganları attı. Siyaset kokan tribünlerden sandık da hesaplaşacağız sloganları atıldı.

Ak gençlik ve Ülkücü Gençlik çoğunluğu olan taraftarın bu sloganları kısa da olsa atması siyasetin 1. Ligde devam etmediği tüm sahlarda farklı tepkilere yol açtığı görüldü.

Sarıyer spor kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, başarılı olmak için çalışıyor ve yönetimi elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor, taraftarların işi siyaset çekmesini en çok üzülenlerden olduğunu biliyoruz. Saffet Akkoyun’ siyaseten uzak olduğu çevresince biliniyor.

Sarıyer Spor Kulübü, siyaset ile değerlendirildiği en zor zamanlarında hep zarar görmüştür. Unutmayalım ki Sarıyer bugün 2. Kere küme düşerek bu seviyelere gelmiştir. Bunun eğer siyaseten suçlusu aranacaksa, düşülen dönemlerin Belediye Başkanı Yusuf Tülün dönemidir.

Bizim dileğimiz, tüm Sarıyer seyircisinin siyaseti Sarıyer tribünlerine sokmadan başarılı bir sezon geçirmesidir.

 

SARIYER: 1 – KARTALSPOR: 1 
Stat: Yusuf Ziya Öniş 
Hakemler: Serdar Akkoçoğlu , Süleyman Yavaşoğlu , Salim Duran  
SARIYER: Kılıç Arslan, Feridun, Emre Bayraktarbaşı, Emre Karaman, Hamza, Muhammed, Sinan, Murat  (Dk. 60 Ömer Cuğ  ), Hakan, Ömer Şengöz  (Dk. 74 Yunus Emre ), Cemre (Dk. 83 Önder) 
KARTALSPOR: Osman Kurtuldu, Onur, Okan, Burak Göksel, Mesut (Dk. 73 Savaş), Ramiz, Fırat, Azad, Muharrem (Dk. 56 Uğur), Ethem Ercan (Dk. 46 Zafer), Burak Akdiş 
Goller: Dk. 38 Sinan (Sarıyer), Dk. 69 Burak Göksel (Kartalspor) 
Sarı kartlar: Dk. 45+1 Muharrem, Dk. 77 Fırat, Dk. 85 Okan (Kartalspor), Dk. 59 Hakan, Dk. 65 Ömer Cuğ, Dk. 72 Feridun, Dk. 85 Emre Bayraktarbaşı (Sarıyer)