Son Dakika Haberler

SARIYER SOKAK FUTBOL TURNUVASI

SARIYER SOKAK FUTBOL TURNUVASI
Okunma : 138 views Yorum Yap

 
Sokakfutbolu
Günümüzde halı sahaların yaygınlaşması, eski zamanların mahalle kültürünü kısmen azaltmış bulunmaktadır. Birçok kurum halı saha futbol turnuvası düzenlerken, bizler bir taraftan birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi, barış ve dostluğumuzu artırmak amacı güderken diğer taraftan geçmişte ki mahalle kültürümüzü yaşatmak, yeşil alan tahribatına dikkat çekmek için Sarıyerli yaşamını yitirmiş eski futbolcular anısına, Sarıyer Belediyemizle birlikte sokak futbol turnuvası düzenlemiş bulunmaktayız.
Karşılaşmalar Kireçburnu, Baltalimanı ve Kocataş toprak sahalarında oynanacak olup,13-15 yaş gurubu ve 18 yaş ve üstü 2 kategoride mahallelerden kurulu 30 takım, 3 gurupta yarışacaktır.
Guruplardan çıkan ilk 2 takımalar çeyrek final devamında yarı final ve şampiyonluk maçı oynanacaktır.
( Müracaatlar devam etmekte olup Murat Demirkol’un 0533 7602931 nolu telefonuna-muratdemirkolchp@gmail.com adresine başvurabilirsiniz.)
Açılış maçı,
19 Mayıs (yarın) Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında, Kireçburnu bayan futbol takımı ile Şöhretler karması karşılaşması ile Kireçburnu toprak sahasında 19 Mayıs (yarın) saat 13:00 da yapılacaktır.
Karşılaşmalar hafta sonu Cumartesi-Pazar günleri yapılacak olup yaklaşık 45 gün sürecektir.
Şampiyon olan takım, 2.olan takım ve gol kralı oyuncularına aileleri ile birlikte 1 haftalık tatil ve ayrıca çok özel sürpriz hediyeler, madalya ve kupa verilecektir.
Haydi Sarıyer eski günler de ki gibi gazozuna simitine top oynamaya varmısın!
Mehmet Deniz
CHP Sarıyer İlçe Başkanı