Son Dakika Haberler

SARIYER SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN GENÇ’E TEŞEKKÜR

SARIYER SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN GENÇ’E TEŞEKKÜR
Okunma : 11 views Yorum Yap

Sariyersporkulubu
Yaklaşık 10 yıldır bir çivi dahi çakılmayan, atıl durumdaki Sarıyer Spor Kulübü Tesisleri’nin tepeden tırnağa yenilenmesi için derhal harekete geçen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e Kulübün basın sözcüsü Bayram Ali Karakoçoğlu aracılığıyla bir teşekkür mesajı yayınlandı.

Kulüp binasını ve tesislerini baştan aşağı yenileyen ve Sarıyer’e yakışan bir kulüp haline getirilmesi için gerekli tüm desteği sağlayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e yönelik Sarıyer Spor Kulübü tarafından yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi; “Kulübümüze maddi ve manevi destek veren Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, kulübümüzün kamp binasını baştan aşağı yenilemektedir. Bunun yanı sıra, antrenman tesislerimizin ve soyunma odalarının eksiklikleri de tamamlanmaktadır. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Sarıyer Spor Kulübü Basın Sözcüsü Bayram Ali Karakoçoğlu, sporu seven ve her fırsatta sporun destekçisi olarak nitelendirdiği Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in 2015-2016 futbol sezonunda da Sarıyerspor’un hak ettiği ve özlemini duyduğu yerlere gelebilmesi için elinden geleni yapacağına şüphe duymadıklarını bildirdi. Karakoçoğlu, başta Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun olmak üzere, tüm kulüp yöneticileri adına da Başkan Şükrü Genç’e teşekkür etti.

Sariyerspor kulubu

image

image

image