Son Dakika Haberler

SARIYERDE ORDULULAR EĞLENCEYE DOYDU

SARIYERDE ORDULULAR EĞLENCEYE DOYDU
Okunma : 167 views Yorum Yap

14 Mayıs 2016 Pazar Günü Merkezi Sarıyer Ayazağa’da Olan Sarıyer Ordulular Derneği Üyelerine Geleneksel 5. Piknik Şöleni’ni Düzenledi.
Şölene Protokol Yüksek Düzeyde Katılım Sağladı.
Chp Genel Başkan Yard. Ordu Milletvekili Seyit Torun, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Şişli Önceki Dönem Başkanı Mustafa Sarıgül, Beşiktaş Belediye Başkanı Av.Murat Hazinedar Adına Meclis Üyesi Tekin Özmen, Kağıthane Belediye Başkan Yard. Hasan Çakır,Sarıyer Belediye Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Chp Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Akparti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Mhp Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç , Ordef Başkanı Celalettin Dervişoğlu,Göldef Başkanı Necati Özdemir ,Fıkralarıyla Oflu Ali, Ordulu Sanatçı Aydın Beyoğlu Ve Çok Sayıda Muhtarlar, Belediye Meclis Üyeleri Ordu Ve Diğer İllerin Dernek Başkanları Katılım Sağladı.

Açılış Konuşmasını Yapan Dernek Başkanı Ali Yaman Gelen Misafirlerine Tek Tek Teşekkür Ederek Üyelerimizin Birlik Ve Beraberliğini Sağlamak Ve Güçlendirmek Adına Böyle Programlarımız Devam Edecek Dedi. Tüm Annelerin Anneler Gününü Kutlayarak Teşekkür Etti.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Anneler Gününü Kutlayarak Dernek Yönetimine Böyle Güzel Bir Organizasyona Ev Sahipliği Yaptığı İçin Teşekkür Etti.

Şişli Önceki Dönem Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül Konuşmasında, Dernek Başkanına Teşekkür Ederek Orduluların Bende Yerinin Ayrı Olduğunu Söyledi. Birlik Beraberliğin Çok Önemli Olduğunu Söyleyerek Tüm Annelerimizin Gününü Kutlayarak Ellerinden Öpüyorum Dedi.

Ordudan Bu Program İçin Gelen Ordu Milletvekili Seyit Torun Dernek Yönetimini Canı Gönülden Tebrik Ederim Diyerek, Ordulular İstanbulda Çok Güzel Programlara Ev Sahipliği Yapıyor Ve Güçlerini Daha Fazla Gösteriyorlar Dedi. Hemşehrilerimin Her Zaman Yanlarında Olmaya Gayret Ettiğini Dile Getirdi.Şu Zor Günlerde Bu Etkinliklerle Birlik Beraberliğimize Katkı Yapan Derneğe Teşekkür Etti. Anneler Gününü Kutlayarak Tüm Üyelerle El Sıkıştı.

Şenlik Havasında Geçen Piknikde Bir Süprizde Fıkralarıyla Tüm Dünya’ya Ün Salmış Oflu Ali Sahneye Çıkarak Tüm Misafirlere Çok Eğlenceli Atmosfer Yaşattı.
Sarıyer İlçe Başkanları Konuşmalarında; Sarıyer Ordulular Derneği Bu Tarz Organizasyonları Çok Güzel Bir Şekilde Yaparak Üyelerinin Birlik Ve Beraberliğine Sahip Çıktıkları İçin Yönetimi Tebrik Ettiler. Başkanlar Anneler Gününde Güzel Temennilerde Bulundular.

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar Adına Katılan Meclis Üyesi Tekin Özmen Belediye Başkanının Selamını İleterek Anneler Günü Münasebetiyle Dernek Başkanı İle Beraber Alanda Bulunan Tüm Annelere Saksıda Çiçek Hediye Ettiler.
Yapılan Ağalık Seçiminde Hayrettin Yücedağ 2017 Yılı Ağası Seçildi.
Şarkılar,Türküler, Davul Ve Zurna Hediye Çekilişlerinde Yapıldığı Günde Üyeler Doyasıya Eğlendi

Dernek Başkanı Ali Yaman Başkan Yard. Tuğrul İlhan, Yk. Üyeleri Cafer Yıldırım,Ümit Yaman,Mehmet Gürleyik,Adem Akyıldız,Çetin Koyun Gelen Misafirlere Ve Üyelere Katıldıkları İçin Teşekkür Ederek Hatıra Fotoğrafları Eşliğinde Progran Son Buldu.⁠⁠⁠⁠