Son Dakika Haberler

Sarıyer’in Trafik Sorunu Çözülüyor

Sarıyer’in Trafik Sorunu Çözülüyor
Okunma : 15 views Yorum Yap

Trafik komisyonuSarıyer halkının büyük tepkilerine neden olan, en büyük sıkıntı olarak kabul edilen trafik sorunu çözümü için, Belediye Meclis Başkanı Hüseyin Çoşkun’un çağrısı üzerine ilgili tüm kurum temsilcileri toplantıya çağrıldı.

Sarıyer Belediye Meclisi ortak gündemi gereği verilen önerge üzerine kurum temsilcileri ile sarıyer belediyesinde toplantı yapıldı.

Meclis Başkan vekili Hüseyin Çoşkun, Başkan Yardımcısı Semra Kartal, Meclis üyeleri Mustafa Balcı, Aysin Günen,Sarıyer Tarihi Yazarı İbrahim Balcı, B bölgesi emniyet müdürü, ispark yetkilileri, Büyükşehir belediyesi ulaşım koordinasyon müdürlüğü, Sarıyer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Sarıyer muhtarlar katıldılar.

Sarıyer merkez mahallesi ve yenimahalle ve rumeli kavağı trafik sorunları ile park sorunlarından kaynaklanan şıkışıklığa çözüm bulmak için toplantı yapılarak uygulanacak yeni tedbirler üzerinde kararlar alındı.

Mobese kamera sistemi, kaldırım düzenlenmesi ve babaların sökülmesi, çift park yapılması, durak fazlalığı, Trafik ışıklarının yeniden düzenlemesi konusunda kararlar aldılar