Son Dakika Haberler

“SASİDER” Gökan Zeybek Ziyaret Etti

“SASİDER” Gökan Zeybek Ziyaret Etti
Okunma : 103 views Yorum Yap

Sasider
Dernek olarak hizmeti ve dayanışmayı ilke edinip çalışmalarını da bunun üstüne kurma yönünde programlayan Sarıyer Sivaslılar Derneği (SASİDER) yapacakları çalışmalara yön verip hem Sarıyerli Sivaslılara, hem de tüm Sarıyerlilere fayda sağlayacak hizmetleri için Sarıyer’in önemli isimleri ile görüşmelerini sürdürüp fikir alışverişinde bulunmaya devam ediyor.
Bu doğrultuda yine fikir alış verişinde bulunup, hem derneğin gelecek ile ilgili düşüncelerini paylaşmak, hem de Sarıyer Belediye’sinin çalışmalarını ve bu çalışmalara SASİDER olarak nasıl katkıda bulunacaklarını konuşmak üzere SASİDER yönetimi Ali Genç başkanlığında Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek’i belediyenin yeni yapılan ve hizmete girmek için gün sayan binasında ziyaret etti.
KÜLTÜR MERKEZİ.BOĞAZ MÜZESİ. HİZMET BİNASI
Yaklaşık olarak iki saat süren görüşme gayet sıcak ortamda gerçekleşirken, Gökhan Zeybek özellikle içinde toplantı yaptıkları binanın fiziki özelliklerinden, çevreci yapısından, Sarıyer halkına hizmeti konusunda nasıl kolaylıklar sağlayacağını aktardı. Hizmete girmesiyle birlikte kendi imkanlarıyla suyunu ve elektriğini üretecek akıllı ve çevre dostu binanın, bir çok teknolojik imkanlar barındırdığını, konumlanması, projelendirilmesi ile hizmet almak için buraya gelen Sarıyer halkının maksimum düzeyde buradan memnun ayrılacağını belirtti. Binanın hizmet bölümlerinin dışında bir kültür merkezi, boğaz müzesi, belediye meclis salonunu da içinde barındıracağını belirten Gökan Zeybek binayı halkımızın hizmetine sunmak için tüm imkanlarıyla çalıştıklarını, Başkan Şükrü Genç’in bizzat tüm projenin takipçisi olduğunu belirtti. Zeybek ayrıca Sarıyer’de belediye olarak birçok projelerinin olduğunu, tüneller, ücüncü köprü ve bunlar için planlanan bağlantı yolları ile Sarıyer’de ulaşım ve trafik sorunuyla ilgili de çalışmalarının bulunduğunu belirtti. Sarıyer’in kanayan yarası olan imar sorunu ile ilgilide bilgi veren Zeybek, belediye olarak tüm yasal haklarını ve imkanlarını kullanarak Sarıyer halkının kangrene dönen imar ve mülkiyet sorununu çözmeyi çok arzuladıklarını ve bunun için çalıştıklarını da belirtti.
SASİDER’i yakından takip ettiğini belirten Zeybek, derneğin içinde barındırdığı kadronun çok kıymetli olduğunu ve böyle kıymetli bir kadroyla Sarıyer’de dayanışma içinde olmaktan, beraber Sarıyer için projelere imza atmaktan da mutlu olacağını belirtti. Zeybek başta Ali Genç ve yeni yönetimini yeni dönemlerinde kutlarken çalışmaları için de başarılar diledi.
Sohbet şeklinde geçen toplantı da SASİDER başkanı Ali Genç’te şunları belirtti.
Sarıyer’in hizmetindeyiz. Sarıyer’e hizmet edecek herkesin yanındayız.
Sariyer Gözlem