Son Dakika Haberler

ŞEHİT TAŞCI PARKI'NDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

ŞEHİT TAŞCI PARKI'NDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Okunma : 96 views Yorum Yap

Sehitkksariyer
 
İçerisinde halı saha, basketbol sahası, jimnastik aletleri, seyir terası, yürüyüş parkuru, sosyal dinleti alanı barındıracak olan kompleks ayrıca Sarıyer Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (SAGEM) şubesi ve Çocuk Gündüz Bakımevi’ne de ev sahipliği yapacak.
Sahalar Hazırlanıyor
Park alanında yapımı süren halı saha ve basketbol sahaları direkleri takılmaya devamediyor. Yürüyüş parkur alanlarının taş döşemesi süren projede seyir terasları, SAGEM ve Gündüz Bakımevi ilejimnastik aletlerinin beton zemini döküldü. Tüm çalışmalar hızla ilerliyor.
“Her Mahalleye SAGEM ve Gündüz Bakımevi”
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in her fırsatta ısrarla vurguladığı her mahalleye bir SAGEM şubesi ve Çocuk Gündüz Bakımevi kazandırma projesi de böylece Ferahevler’de de hayata geçiyor. Geçtiğimiz senelerde açılan Ferahevler SAGEM şubesi yeni yerine taşınacak, gündüz bakımevi ise Ferahevler’de ilk kez hizmete başlayacak.
“Başkan Şükrü Genç Sözünü Tuttu”
Üsteğmen Uğur Taşçı’nın evine taziye ziyaretindebulunduğu sırada verdiği sözün arkasında duran Başkan Genç, “Şehit düşen üsteğmenimize yakışır bir spor kompleksini ilçemize kazandırıyoruz”açıklamasında bulunmuştu.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen projenin önümüzdeki aylarda bitirilmesi planlanıyor.
Editöre Not: 23 Ocak 2016 tarihinde Şırnak ili Cizre ilçesinde devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu Üsteğmen Uğur Taşcı şehit olmuştu.