Son Dakika Haberler

Seyit Torun Sarıyer’de HAYIR Çadırlarını Denetledi

Seyit Torun Sarıyer’de HAYIR Çadırlarını Denetledi
Okunma : 85 views Yorum Yap

 

SEYİT TORUN SARIYERLİLERLE BULUŞUYOR

CHP Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Ordu Millet Vekili Seyit Torun Sarıyer’de.

Referandum sürecinde CHP İlçe örgütlerinin siyasi çalışmalarını ve örgütün disiplin içinde sürecin sürdürülmesi için Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun İstanbul ilçelerindeki  çalışmaları yerinde takip ediyor.

 

TÜRKİYE’DE CHP’NİN ENGELLENEN AFİŞLERİNE

SARIYER’DEN DUR DİYECEK

CHP Sarıyer Şlçe Başkanı Mehmet Deniz,Sarıyer Belediye Başkan  Yardımcısı Gökan Zeybek, Meclis Başkan Vekili hüseyin Çoşkun, İBB Meclis Üyesi Ali Rıza Yılmaz, İBB Meclis Üyesi Mustafa Oktay Aksu,İlçe Sekreteri Yeter büyükdurmuş ve yöneticler, mahalle başkanları  ile birlikte Hayır çadırlarında nöbet tutan partilileri ziyaret ederek son günlerde yaşanılan Pankart kesilme olayı hakkında bilgiler alıyor.

Sarıyer CHP İlçe Örgütünün bir gün önce yapmış olduğu 200 afiş çalışmasının sabah saatlerinde yerlerinden kesilerek sökülmesi ve toplanması neticesinde yaşanan bu olumsuz süreci yerinde incelemek için Sarıyer’e gelen CHP Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun Hacıosman metrosunda çalışmalar yapan ve sabaha kadar nöbet tutan partilileri ziyaret etti ve pankart kesilmeleri hakkında belge ve bilgi topladı, yarın basın açıklaması ile olayın yaşanılanlarını anlatacaklarını ve gereken önlemleri alacağını belirtti”.

SEYİT TORUN SODER İLE BULUŞUYOR

Sarıyer Ordulular Derneğinin düzenlemiş olduğu etkinlikte savah Yaşar Kemal Kültür Merkezinde bir araya gelecek olan Chp Genel Başkan Yardımcısı Ordu Millet Vekili  Seyit Torun hemşerileri ile birlikte kahvaltıda bir araya gelecek.

Bugün SODER dernek merkezini zişyaret eden ve hemşerileri ile bir araya gelen Seyit Torun büyük buluşmayı yarın gerçekleştiriyor.